منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
شناسه خبر: 337373
گروه :خبر
IMG_7174

معاون فرماندار رودان گفت: اعضاء تعاونی مسکن مهر دهبارز از عملکرد این تعاونی مسکن اظهار نگرانی می کنند و باید نسبت به برآورد نهایی از هزینه های شرکت تعاونی و میزان بدهی اعضاء اقدام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه کار گروه مسکن شهرستان با اشاره به وضعیت مسکن مهر دهبارز، اظهار کرد: اعضاء تعاونی مسکن مهر دهبارز از عملکرد این تعاونی مسکن اظهار نگرانی می کنند و باید نسبت به برآورد نهایی از هزینه های شرکت تعاونی و میزان بدهی اعضاء اقدام شود.

 

وی افزود: جلسه مجمع عمومی این تعاونی با حضور نماینده فرماندار ، بانک عامل و ادارات تعاون ،کار ورفاه اجتماعی و مسکن و شهرسازی جهت بررسی مشکلات این تعاونی مسکن تشکیل می شود و تصمیمات گرفته شده به اطلاع اعضاء خواهد رسید.

 

نیک طبع ادامه داد: بخش دیگری از مشکلات این تعاونی بدهی هایی است که هیات مدیره نسبت به تکمیل سهم آورده اعضاء، باید برابر با بند ۴ دستور العمل مربوطه اقدام کند.

 

معاون فرماندار رودان اضافه کرد: بانک عامل نیز در این راستا با ارائه مهلت تا شهریور ۹۵ به اعضاء بدهکار همکاری لازم را به جهت عدم بروز پیامدهای بعدی این موضوع داشته باشد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسکن مهر در صورتی جوابگو خواهد بود که همه زیر ساخت آن بر اصول فنی و مهندس طراحی و به صورت شفاف، همه شرکت ها و تعاونی ها کار کنند،و در غیر این صورت عدم آگاهی موجب نارضایتی می شود و برای تحقق این موضوع، باید برخورد هیات مدیره با اعضاء شفاف باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی