منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
شناسه خبر: 244767
گروه :خبر
عکس حجاب جالبه کشیدن چادر بحث ماهواره

نگاه اسلام به جنس زن یک مطلب اساسی است که نقطه مقابل نگاهی فرهنگ غربی به جنس زن است و نگاه فرهنگ غربی به زن یک نگاه اهانت آمیز است

به گزارش پایگاه خبری زنان استان هرمز گان  سوریاس ؛ صد سال است که فرهنگ غربی به پیشتوانه پول  و زور و سلاح و دیپلماسی ، سعی می کند فرهنگ غربی را و اسلوب زندگی غربی را بر جوامع اسلامی در میان زنان تحمیل کند .

صد سال تلاش شده است برای اینکه زن مسلمان را از هویت خود بیگانه کنند ، تمام عوامل اثر گذاری و قدرت به کار رفته است : پول ، تبلیغات ، اسلحه ، فریبنده های گوناگون مادی ،  استفاده از غرایز طبیعی جنسی انسان همه اینها را استخدام کرده اند برای اینکه زن مسلمان را از هویت اسلامی خود دور کنند .

برخود خلاف با آنچه که غرب به دروغ در مورد زن ادعایش دارد و به جنس زن است و نگاه غرب درست نقطه مقابل نگاهی است که فرهنگ غربی به جنس زن دارد .

نگاه فرهنگ غربی به زن یک نگاه اهانت آمیز است اسم آن را آزادی می گذارد و در حقیقت آزادی نیست ، غربی ها در طول دو سه قرن اخیر ، بر روی همه جنایات خود نام های زیبا گذاشتند و اگر قتل کردند ، اگر غارت کردند ، اگر به بردگی کشیدند ، اگر ثروت ملت ها را مصادره کردند اگر جنگ های تحمیلی میان ملت ها به وجود آوردند و دیگر جنایاتی که کردند بر روی همه اینها نام های خوش ظاهر و فریبنده گذاشتند مثل آزادی طلبی ، نام حقوق بشر ، نام دموکراسی است.

نام آزادی بر آنچه که جهت گیری فرهنگ غربی نسبت به زنان است ، یک نام دروغین است این آزادی نیست ، اساس فرهنگ غرب این است که زن را به عنوان یک کالا ، به عنوان یک کالا به عنوان یک وسیله لذت جویی برای مرد در جامعه وارد شود.

نگاه غرب به زن ، نگاهی منحط ، ناقص ، گمراه کننده و غلط است در مقابل نگاه اسلام به زن نگاهی است عزت بخش ، کرامت بخش ، رشد آفرین ، استقلال دهنده به هویت و شخصیت زن است .

زن در محیط اسلامی رشد علمی می کند رشد شخصیتی می کند ، رشد اخلاقی می کند ، رشد سیاسی می کند و در اساسی ترین مسائل اجتماعی در صفوف مقدم قرار می گیرد و در عین حال زن باقی می ماند و این یک نکته افتخار است .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند