منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
شناسه خبر: 218321
گروه :خبر
صدای-اصلاحات

پروژه ی قهرمان سازی اصلاحات بر تطهیر مفاسد اخلاقی ، سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، جاسوسی و… از طریق قهرمان سازی سید صادق خرازی با استفاده از الگوی احمدی نژاد استوار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ، اصلاح طلبان مدت ۲ سال است که با استفاده از فضای اصلاح طلبی در دولت یازدهم ، پروژه ی تخریب اصول گرایان و فاسد معرفی کردن آنان را با استفاده از اصول گرا معرفی کردن احمدی نژاد و پیگیری پروژه ی “دولت احمدی نژاد / دولت اختلاس” دنبال می کنند .

 

 

لیکن علی رغم شبهه آفرینی و انجام حملات ناجوانمردانه و زدن اتهانات ناروای اقتصادی به اصول گرایان ، توفیق قابل توجهی در پاک حافظه ی مردم نسبت به کارنامه ی ننگین و پرفساد و آلوده و غرب زده ی اصلاحات بدست نیاورده اند و کماکان مردم نسبت به اصلاح طلبان با بدبینی برخورد کرده و نمی توانند فتنه گریهای این جماعت ملون در تقابل با نظام و ارزش های دینی و … را از یاد ببرند.

 

 

از طرف دیگر اصلاح طلبان ، اطمینان دارند که کارنامه ی ننگین آنان در براندازی و ساماندهی فتنه های بزرگ ، مانع جدی بر سر راه تأیید صلاحیت آنان خواهد بود و چنانچه برای این موضوع طرحی نو در نیاندازند بی تردید در انتخابات بعدی نیز بازنده خواهند بود.

 

 

عدم توفیق اصلاح طلبان در تطهیر کارنامه ی ننگین اصلاحات ، سبب شد تا اردوگاه اصلاحات با هدف فریب افکار عمومی و مردم طرحی نو درانداخته و با کپی برداری از مدل احمدی نژاد در سال ۸۴ از صادق خرازی یک قهرمان اصلاح طلب به مردم معرفی نماید.

 

 

در سال ۸۴ آقای احمدی نژاد با استفاده از تابلوی آبادگران و شعار جدید در اردوگاه اصول گرایان وارد عرصه ی انتخابات شده و در کنار اصول گرایان سنتی و روشنفکران اصولگرا ، توانست اعتماد مردم را بدست آورد.

 

 

حال که انواع تلاش های اصلاح طلبان در پاک کردن حافظه ی مردم بی نتیجه مانده و اصلاح طلبان به این جمع بندی رسیده اند که مانند ۱۶ سال کذشته باز هم بازنده ی اصلی انتخابات خواهند بود ، سازی جدید کوک کرده و با طراحی حیله و فریبی نو ، بنا دارند مثل مدل احمدی نژاد در سال ۸۴ ، صادق خرازی را به عنوان یک اصلاح طلب معتدل معرفی کنند که بر تندروی های اصلاح طلبان شوریده و درست مانند احمدی نژاد با اجرای سیاست نخ نمای “بگم بگم” بنا دارد نسلی جدید از اصلاحات را رهبری نماید.

 

 

اصلاح طلبان براین باورند که حال که در تطهیر اصلاح طلبان ناکام مانده اند ، در صورت موفقیت در پروژه ی قهرمان سازی خواهند توانست با شبیه سازی خرازی به احمدی نژاد ، وی را به عنوان سمبل یک اصلاح طلب انقلابی ‌!!! به مردم معرفی نمایند و در صورتی که بتوانند مردم را فریب دهند ، با استفاده از خرازی خواهند توانست سنگرهای مجلس را به تصرف خود در آورده و مجدداً پروژه های براندازانه ی خود را تعقیب نمایند.

 

 

و چه جالب است که اصلاح طلبان از یکسو تمام همّ و غمّ خود را در تخریب احمدی نژاد گذاشته اند و از سوی دیگر تمامی روشهای او را در سفرهای استانی ، گفتگو با مردم و استفاده از دیپلماسی عمومی ، پاسخ دادن به نامه های مردم ، و….الگو و سرمشق خود قرار داده اند و هم اینک نیز موذیانه تلاش می کنند که خرازی را احمدی نژاد دوم معرفی کنند تا شاید به این ترتیب بتوانند کلاهی گشاد بر سر مردم بگذارند.

 

 

صادق خرازی کیست ؟

 

صادق خرازی که علی رغم ژست یک اصلاح طلب معتدل و در ظاهر محکوم کردن فتنه ی ۸۸ ، زیرکانه از معرفی کردن آقای خاتمی به عنوان رأس فتنه طفره می رود.

 

 

خوب است بدانیم که آقای خرازی از نوچه های قسم خورده ی خاتمی فتنه گر بوه که بدون اجازه و اذن او آب هم نمی خورد و هم اینک به دستور خاتمی و برخی مشاوران وی سعی می کند با کپی برداری از احمدی نژاد و با اجرای مدل “بگم بگم” در جامعه برای و اصلاح طلبان محبوبیت کسب نماید.

 

 

در این میان بخشی از اصلاح ‌طلبان ، ماموریت دارند با حمله های پی در پی به او (خرازی) زمینه ی محبوبیت بیشتر وی را فراهم آورند.

 

 

اجرای پروژه ی استعفای وی از ریاست حزب ندا (نسل دوم اصلاحات) ، نیز در همین راستا و در جهت کسب محبوبیت بیشتر مردمی قابل ارزیابی است.

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است