منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۲۰
شناسه خبر: 348172
گروه :خبر
image

رئیس بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر گفت : ما باید یک نیازسنجی در شهرستان بندرخمیر با همکاران آموزش و پرورش داشته باشیم که قبل از امتحانات کنکور، دانشجویان را به رشته‌های مورد نیاز شهرستان راهنمایی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ، احمد  زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر در دیدار با رئیس بهداشت و درمان بندر خمیر اظهار کرد: جامعه پزشکی کشور بر خود می‌بالد که افرادی نیکوسرشت به پشتوانه توانایی و دانایی توشه‌گرفته از عرق ملی در سودای تامین سلامت انسان‌ها همت خویش را به کار گرفته‌اند و مجدانه تلاش می‌کنند.
زاهری در ادامه افزود: دانشگاه پیام نور بندرخمیر دارای اعضای هیات علمی توانمند است که در زمینه‌های علمی مختلف آمادگی خدمات‌رسانی به مردمان خونگرم شهرستان بندرخمیر هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر با بیان اینکه فضای همکاری و همدلی بین مجموعه پیام نور و علوم پزشکی بیشتر شود، گفت: ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک کارهای تحقیقاتی مشترک در زمینه میکروب‌شناسی و غیره بین پیام نور بندرخمیر با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان صورت می‌گیرد.
وی عنوان کرد: با توجه به شرایطی که ایجاد شده است شبکه بهداشت به‌صورت فصلی یا سالیانه از دانشجویان و همکاران پیام نور در دانشگاه معاینه رایگان داشته باشد.
در ادامه فریدون صمصام‌پور رئیس بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر گفت: شهرستان بندرخمیر حدود 53 هزار نفر جمعیت دارد که در روستاهای بالای 600 نفر یک خانه بهداشت دایر است و روستاهایی که جمعیت آن بالغ بر 4 هزار نفر است مرکز نامیده می‌شود.

صمصام‌پور اضافه کرد: در حال حاضر در شهرستان بندرخمیر 6 مرکز و حدود 25 خانه بهداشت و 5 پایگاه داریم که پایگاه از خانه بهداشت بزرگتر است و لازم بذکر است که در پایگاه ، ماما و کارشناس بهداشت در آن مشغول به‌ کار هستند.
وی تصریح کرد: ما باید یک نیازسنجی در شهرستان بندرخمیر با همکاران آموزش و پرورش داشته باشیم که قبل از امتحانات کنکور، دانشجویان را به رشته‌های مورد نیاز شهرستان راهنمایی کنیم.
انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر