منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵
شناسه خبر: 364527
گروه :خبر
%d8%ac%d9%86%da%af-%d9%86%d8%b1%d9%85

یک مبلغ و کارشناس مسائل مذهبی گفت:دشمن از جوانان مومن می ترسد ، لذا برنامه های تبلیغاتی سیاسی را متمرکز می کند تا شاید نسل جوان را از راه خدا منحرف کند و آندلسی دیگر را رقم بزند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ زینب غلامزاده ، کارشناس و مبلغ مذهبی درگفت و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری سوریاس  ؛  بیگانه نمودن جوانان از اعتقادات دینی و نظام اسلامی را از توطئه های دشمنان دانست و گفت: جوانان باید هوشیار باشند و توطئه های دشمنان را شناخته و با ایمان راسخ و وفاداری به انقلاب اسلامی و تسلیم ناپذیری خود راه نفوذ را بر آنان سد نمایند .

 

این کارشناس مسائل مذهبی بیان کرد: در هر جامعه ای جوانان سرمایه ها و سازندگان اصلی یک نظام محسوب می شوند ، چنانچه باورهای دینی در قلب آنها پرورانده شود باعث رشد و شکوفایی و هدایت جامعه می گردند و شور و نشاط جوانی هرگاه با فرهنگ اسلامی عجین گردد، آنگاه به بار نشسته و همگان از ثمرات آن بهره مند می گردند .

وی تصریح کرد: دشمنان با شناخت این مسئله در صدد سست و کم رنگ نمودن اعتقادات مذهبی جوانان بر می آیند تا از این طریق به اهداف شوم خود نایل گردند ، آنها معتقد هستند که جوانان بودن که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندن و این جوانان بودند که جنگ را به کام دشمنان تلخ کردند و هنوز هم در میدان هستند و در جنگ نرم دشمن و جبهه های مقاومت اسلامی محکم از ارزشهای خود دفاع می کند و به همین جهت است که نوک پیکان دشمن سمت جوانان ماست و آنها را نشانه رفته اند.

غلامزاده با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان ، اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان می فرماید : جوانان عزیز ! دشمن روی شما سرمایه گذاری زیادی می کند ، حواستان جمع باشد . عده ای را به بی تفاوتی می کشاند و عده ای را دلسرد و مایوس می کند . یاس بزرگترین آفت جوانان است ، جوان ها باید بدانند که متاسفانه یاس به روح جوان ، زودتر راه پیدا می کند ، همچنان که امید این گونه است ، در مقابل یاسی که دشمن می خواهد به جوان ها تلفین کند ، خود تان را مصونیت بدهید .

وی در توضیح این مطلب گفت:: یکی از راههای تهاجم فرهنگی این بود که سعی کنند جوان های مومن را از پایبندیهای متعصبانه به ایمان که همان چیزی است که یک تمدن را نگه می دارد منصرف کنند ، مانند همان کاری که در قرن های گذشته در ” اندلس” کردند ، جوانها را ریختند در عالم فساد ، شهوترانی و میگساری ، این کارها در حال حاضر دارد انجام می گیرد .

این کارشناس و مبلغ مذهبی خاطر نشان کرد: دشمن از جوانان ما می ترسد ، چون می داند اگر جوانان ما اراده کند از منافع کشورش ، ارزش های دینی و ایمان دفاع کند دیگر هیچ قدرتی نمی تواند در چنین کشوری که اراده قاطع وجود دارد بساط دین را جمع کند . دشمن از جوانان مومن می ترسد ، لذا برنامه های تبلیغاتی سیاسی را متمرکز می کند تا شاید نسل جوان را از راه خدا منحرف کند و آندلسی دیگر را رقم بزند .

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت