منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 337204
گروه :خبر
hormoz

بازار سکه و ارز در یک هفته گذشته با نوسانات و تغییراتی در وضعیت نرخ‌ها همراه شد و سکه و پوند انگلستان قیمت‌های جدیدی را در حدود یک سال اخیر به ثبت رساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نرخ پوند که دست کم در یک سال اخیر در مرز ۵۰۰۰ تومان قرار داشت یک روز پس از برگزاری همه پرسی  در بازار تهران به کمتر از ۴۸۰۰ تومان رسید.

همچنین در یک هفته اخیر نیز نوسان پوند با شیب ملایم‌تری به روند خود ادامه داده است و به نظر می‌رسد هنوز به وضعیت ثبات در بازار نرسیده است. در هشتمین روز تیر ماه هر پوند انگلستان ۴۸۳۷ تومان در بازار عرضه شد و در روزهای بعد این روند به سمت کاهش حرکت کرد و در روزهای ۱۴ و ۱۶ تیر به ترتیب ۴۷۲۳ و ۴۷۱۷ تومان فروخته شد تا در یک هفته اخیر پوند ۱۲۰ نوسان را تجربه کند.

اما بیشتر نوسانات در یک هفته اخیر به بازار سکه اختصاص داشت. سکه تمام طرح جدید از پنجم تیر بود که حرکت افزایشی خود را آغاز کرد و در آن روز از مرز یک میلیون و ۶۰ هزار تومان عبور کرد. روند افزایشی قیمت سکه در بازار ادامه داشت در ۱۲ تیر قیمت این نوع سکه به بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برسد.

در روزهای اخیر نیز قیمت سکه همچنان درجهت افزایش پیش رفته است تا در آخرین قیمت خود در روز ۱۵ تیر، یک میلیون و ۱۰ هزار تومان فروخته شود تا این نوع سکه در ۱۲ روز گذشته حدود ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده باشد.

اما دلارهم که در ماه‌های گذشته نوسان و تغییر محسوسی را به خود ندیده بود در روز پنجم تیر بار دیگر در سال ۱۳۹۵ به کانال ۳۵۰۰ تومان وارد شد.

دلار در روز دهم تیر ۳۵۴۲ تومان در بازار عرضه شد تا در سال جاری به بالاترین قیمت خود رسیده باشد اما در آخرین نرخ خود در روز ۱۵ تیر روند کاهشی پیدا کرد و ۳۴۸۲ تومان در بازار عرضه شد تا در مجموع در یک هفته اخیر ۶۰ تومان نوسان را تجربه کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است