منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴
شناسه خبر: 302598
گروه :خبر
hormoz

گرفتن عکس سلفی در مکان‌های پرمخاطره این روزها قربانیان زیادی می‌گیرد؛ قربانیانی که نیمی از آنها اهل کشور هند هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ به نظر می‌رسد این روزها شنیدن آمار مرگ و میر ناشی از گرفتن عکس سلفی در مناطق خاص رایج شده است؛ مشکلی که باید در موردش بیشتر اندیشید و هشدارهای بیشتری در مورد آن داد. چیزی که قرار است اتفاقی جالب و خاص رقم بزند، تغییر رویه می‌دهد و ثبت سلفی جذاب باعث مرگ فرد می‌شود. در جدیدترین خبر آمده است که سلفی گرفتن در باغ وحش موجب مرگ نوجوانی شده که به‌تازگی امتحان‌های پایان‌ترم خود را پشت سر گذاشته بود.

این نوجوان شانزده ساله، که با خواهر و شوهرخواهر خود به باغ وحش رفته بود، برای گرفتن سلفی بالای صخره‌ای نسبتا بلند می‌رود و به علت ایمن نبودن جایی که روی آن ایستاده بود، در آب سقوط می‌کند. احتمالا پیش از سقوط کامل نیز سرش با صخره‌ها برخورد کرده و بیهوش شده است. پلیس مرگ این نوجوان را مشکوک اعلام کرده، زیرا هیچ جراحتی روی بدن او دیده نشده است.
سلفی باز هم قربانی گرفت +عکس
هند یکی از کشورهایی است که آمار مرگ و میر سالانه‌شان نسبت به سایر مناطق جهان خیلی بالاست. در سال 2015 نیمی از آمار مربوط به مرگ ناشی از سلفی گرفتن متعلق به کشور هند بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است