منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۲
شناسه خبر: 212925
گروه :خبر

سایت جماران را می‌توان به نوعی ارگان رسانه‌ای سیدحسن دانست. آیا این یادداشت را نمی‌توان به عنوان “نه” سیدحسن به هاشمی_رفسنجانی تأویل و تفسیر کرد؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محسن میرشمسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سایت جماران در یادداشتی به قلم هادی قابل  درباره گمانه‌زنی‌ها و درخواست‌ها و اصرارها برای کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات  مجلس خبرگان رهبری نوشته است: چه ضرورت اهمی ما را وادار می‌کند که این ذخیره (سیدحسن) را به صحنه رقابت‌هایی بکشانیم که گه‌گاه توسط عده‌ معدودی به عرصه تخریب و انتقام‌کشی تبدیل می‌شود؟! … استفاده کردن شتابزده از ذخیره‌ای چون یادگار_امام راحل، نه تنها سودی برایمان ندارد، بلکه سوختن سرمایه است.

سایت جماران را می‌توان به نوعی ارگان رسانه‌ای سیدحسن دانست. آیا این یادداشت را نمی‌توان به عنوان “نه” سیدحسن به هاشمی_رفسنجانی تأویل و تفسیر کرد؟
تکمله: شاید این جمله‌ی به ظاهر طنز را زیاد شنیده‌اید که سیدحسن خمینی دارد برای رهبری می‌خواند. حالا وقتی این بخش از یادداشت سایت جماران را بخوانید، می‌بینید که این جمله آن‌چنان هم طنز نیست. در یادداشت مذکور نوشته شده ایشان در حال تدریس در عالی‌ترین کرسی‌های حوزه علمیه بزرگ قم است و مراحل عالی فقاهت را سپری می‌کند و یکی از ذخایر گران‌بها برای آینده حوزه‌های علمیه فقه مرجعیت تشیع و کشور است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است