منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۶
شناسه خبر: 256111
گروه :خبر
0000000000000000000000

مسئول معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد(ع) اظهار کرد: ملت ها در تاریخ خود حوادثی را ثبت کرده اند که با تدبر و تعقل در پیدایش آن می توان سرشت و فرهنگ آنها را حس کرد و روز نهم دیماه برای ملت ما اینگونه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احسان الله صاحب، مسئول معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار لوار  با اشاره به حماسه نهم دیماه، گفت: ملت ها در تاریخ خود حوادثی را ثبت کرده اند که با تدبر و تعقل در پیدایش آن می توان سرشت و فرهنگ آنها را حس کرد و روز نهم دیماه برای ملت ما اینگونه است.

وی افزود: از نمونه این روزها و حوادث تاریخی می توان به حادثه صبرا و شکیلا توسط رژیم نامبارک صهیونیستی، حوادث مشابه توسط ارتش آمریکا و انگلیس و یا همین حادثه اخیر منا توسط رژیم آل سعود و اقدامات وحشیانه داعش پلید اشاره کرد.

مسئول معاونت فرهنگی سپاه هرمزگان با اشاره به حوادث مثبت برخی از ملتها مانند موج بیداری اسلامی ، اظهار کرد: در این میان حماسه آفرینی ملت ایران در مبارزه و تقابل با ظالمان زمان، آلبوم رنگارنگی است که نمونه آن در سایر ملتها یافت نمی شود.

وی با بیان اینکه هر اقدام ملی ایرانیان نشان از ظلم ستیزی و مبارزه با شیاطین بوده است، افزود: عمده این حرکات مرتبط با انقلاب شکوهمند اسلامی سال 58 می بود تا اینکه مجددا حرکت عظیم انقلابی ملت در مقابله با شیاطین رقم خورد و سرشت انقلابی ایرانیان دوباره جلوه گر شد.

صاحب با بیان اینکه نه دی سال 88 علاوه بر مشت محکم بر دهان یاوه گویان پیامی را منتشر نمود که تبیین پایداری روح استکبار ستیزی و تبعیت از ولایت مطلق فقیه بود، عنوان کرد: نهم دیماه در رگهای غیرت ایرانیان خون دوباره ای جریان داد.

مسئول معاونت فرهنگی سپاه هرمزگان خاطرنشان کرد: نکته مهمی که این روزها شاهد آن هستیم این است که عده ای قصد کم رنگ کردن پیام های این واقعه بزرگ را دارند که ظاهرا بنا نیست اصلاح ( آدم ) شوند و لذا دعا می کنیم از دامان شیطان بیرون آیند زیرا زمستان می گذرد و روسیاهی برای زغال می ماند .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند