منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
شناسه خبر: 228882
گروه :خبر
IMG_2019

در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره ملی تئاترکودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو هیات داوران آراء خود را در بخش تئاتر عروسکی و صحنه ای اعلام و از برگزیدگان و مقام آورندگان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، آراء هیأت داوران (فریبا رئیسی،مریم معینی و شادی پور مهدی) به شرح ذیل اعلام شد:
آراء بخش عروسکی

۱- طراحی بروشور:
لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به طراح بروشور نمایش نذر سالار جناب آقای سروش حیدری از استان خراسان رضوی اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۲ _ طراحی صحنه:
لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به طراحان صحنه نمایش گل پری سرکار خانم میترا گلپریان و جناب آقای محسن پور قاسمی از استان همدان اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۳- موسیقی:
ضمن تقدیر از آهنگساز نمایش نذر سالار جناب آقای مرتضی روحی از استان خراسان رضوی و آهنگساز نمایش گل پری جناب آقای رضا عباسی از استان همدان
لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۵۰۰/۳ ریال به آهنگساز نمایش روزی … روزگاری به جناب آقایان علی جباری و محمد حسن نیکبخت اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۴- بازیگری:
ضمن تقدیر از باران ستوده بازیگر نمایش روزی روزگاری از استان تهران
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به بازیگر نمایش گل پری از استان همدان جناب آقای حامد ترابی اهداء می گردد.
هیات داوران در این بخش انتخابی دیگری ندارد.

۵- عروسک گردانی:
ضمن تقدیر از سرکار خانمها سمیه قائمی – فاطمه شیرزاد – سحر حسن زاده و فهیمه اسدیان بازی دهندگان عروسک نمایش لی لی حوضک از استان خراسان رضوی
دوم: لوح تقدیر و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال مشترکا به عروسک گردانهای ، عروسک کرم از نمایش لی لی حوضک سر کار خانم مریم نوقابی و سحر دست مرد از استان خراسان رضوی اهداء می گردد.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال مشترکا به عروسک گردان نمایش روزی … روزگاری از استان تهران سرکار خانم مریم ایرانمنش و سرکار خانم عذرا امام اهداء می گردد.

۶- طراحی و ساخت عروسک :
سوم: هیئت داوران در این بخش انتخابی ندارد.
دوم: لوح تقدیر و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال به سرکار خانم فرشته ابراهیمی از نمایش لی لی حوضک از استان خراسان رضوی اهداء می گردد.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۵ به سرکار خانم سمیه گلباز از نمایش روزی … روزگاری از استان تهران اهداء می گردد.

۷- نمایشنامه عروسکی:
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به نویسنده نمایش گل پری جناب آقای محسن پور قاسمی از استان همدان اهداء می گردد

۸- کارگردانی :
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به کارگردان نمایش گل پری جناب آقای محسن پور قاسمی از استان همدان اهداء می گردد.
آراء هیأت داوران : بخش صحنه ای
۱- بروشور:
لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به طراح بروشور نمایش هتل از استان خراسان رضوی به سرکار خانم لیلا بحری اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۲- طراحی لباس:
ضمن تقدیر از طراح لباس نمایش نذر خاتون سرکار خانم فردوس فلاح از استان مازندران
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به طراح لباس نمایش خیابانهای دوست داشتنی جناب آقای مصیب داوری از استان هرمزگان اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۳- طراحی صحنه:
ضمن تقدیر از طراح صحنه نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان جناب آقای رضا جوشعار
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال به طراح صحنه نمایش هتل جناب آقای سید وحید حمیدزاده و سرکار خانم لیلا بحری از استان خراسان رضوی اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد.

۴- موسیقی:
ضمن تقدیر از آهنگساز نمایش تولدت مبارک جنای آقای امین سعدی پور از استان هرمزگان
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ-/۰۰۰/۵۰۰/۳ ریال به آهنگساز نمایش خیابانهای دوست داشتنی جناب آقای محسن آزاد بخش از استان هرمزگان اهداء می گردد.
هیئت داوران در این بخش انتخاب دیگری ندارد
۵- بازیگری کودک:
هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال به هر یک از بازیگران کودک نمایش تولدت مبارک سرکار خانم زهرا ایزد پرست و سرکار خانم ها شهرزاد عزت آبادی و یلدا شریعتی بازیگران نمایش خیابانهای دوست داشتنی از استان هرمزگان
جایزه این بخش خود شامل لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۲ریال از بازیگر کودک نمایش تولدت مبارک سرکار خانم آنوشا محسنی تقدیر به عمل می آورد.

۶- بازیگری مرد:
سوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال به بازیگر نمایش تولدت مبارک جناب آقای ماهان علیزاده از استان هرمزگان اهداء می گردد.
دوم: لوح تقدیر و مبلغ -/ ۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال به بازیگر نمایش خیابانهای دوست داشتنی از استان هرمزگان جناب آقای عقیل پور عبدا… اهداء می شود.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به بازیگر نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان جناب آقای هومان محسن زاده اهداء می گردد.

۷- بازیگری زن:
ضمن تقدیر از سرکار خانم فاطمه حسن زاده بازیگر نمایش هتل از استان خراسان رضوی
سوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال به بازیگر نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان سرکارخانم یاسمن غلامی اهداء می گردد
دوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال به بازیگر نمایش هتل از استان خراسان رضوی سرکارخانم زهرا ناوشکی اهداء می گردد.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به بازیگر نمایش هتل از استان خراسان رضوی سرکار خانم مینا قهرمانی اهداء می گردد.

۸- نمایشنامه نویسی:
سوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال به نویسنده نمایش خیابانهای دوست داشتنی از استان هرمزگان جناب آقای مصیب داوری اهداء می گردد.
دوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال به نویسنده نمایش هتل از استان خراسان رضوی جناب آقای مهدی سیم ریز اهداء می گردد.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به نویسنده نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان آقای رضا جوشعار اهداء می گردد.

۹- کارگردانی:
سوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال به کارگردان نمایش خیابانهای دوست داشتنی از استان هرمزگان جناب آقای مصیب داوری اهداء می گردد.
دوم: لوح تقدیر و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۴ ریال به کارگردان نمایش هتل از استان خراسان رضوی جناب آقای مهدی سیم ریز اهداء می گردد.
اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ -/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال به کارگردان نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان آقای رضا جوشعار اهداء می گردد.

۱۰- تقدیر ویژه:
هیات داوران به خاطر تلفیق مراسم بومی و باورهای مذهبی از نمایش نذر خاتون از استان مازندران با اهداء دیپلم افتخار تقدیر ویژه به عمل می آورد.

* آثار برگزیده *

۱- بخش عروسکی :
هیات داوران جایزه خود را شامل تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال به نمایش عروسکی گل پری از استان همدان اهداءمی نماید.
و این اثر را بعنوان نمایش برگزیده بخش عروسکی به بنیاد بین المللی امام رضا (ع) معرفی می نماید .

۲- بخش صحنه ای :
هیات داوران جایزه خودرا در این بخش شامل تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال به نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان اهداءمی نماید.
و این اثر را بعنوان نمایش برگزیده بخش صحنه ای به بنیاد بین المللی امام رضا (ع) معرفی می شوند.

 

IMG_2166

IMG_2078

IMG_2042

IMG_2036

IMG_1989

IMG_2018

IMG_2019

IMG_2032

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی