منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
شناسه خبر: 281186
گروه :خبر
13941111000306_PhotoA
 

حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضامن امنیت است

نهاوندیان: از برجام یک عبور کردیم و باید برجام ۲ را آغاز کنیم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه از برجام یک عبور کردیم و باید برجام 2 را آغاز کنیم، گفت: برجام 2 عبارت از برنامه جامع و اقدام مشترک ملی است و باید با ایجاد فرصت‌های شغلی، رشد 8 درصدی را در 10 ساله دوم افق چشم‌انداز برنامه ششم محقق کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد نهاوندیان ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مردم زنجان و در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیام راهپیمایی 22 بهمن مردم ایران همان شعار آغازین انقلاب است که استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت است و این حضور پر شور و شکوه مرد‌م نشان می‌دهد که مردم ما همچنان بر پیمان و بعیت آغازین خود پایبند هستند و مسیر عزت و شکوفایی کشور را دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه ما امروز در منطقه با مسائل جدی امنیتی روبه‌رو هستیم، ادامه داد: ایران اسلامی به عنوان سرزمین امن منطقه به اتکای وحدت و انسجام مردم است که مرتبا اثرگذاری خود را نشان می‌دهد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت و ضامن امنیت است، ادامه داد: ان‌شاء الله این وحدت و انسجام با حضور حداکثری در انتخابات جلوه خواهد کرد.

وی در مورد برنامه‌های اقتصادی دولت گفت: خوشبختانه با جهت‌گیری‌های مقام معظم رهبری که در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تبیین کردند رویکرد دولت هم مشارکت حداکثری مردم در صحنه اقتصادی و تقویت بنیه‌های تولید ملی استفاده از فرصت گسترش ارتباطات بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در کشور با رویکرد صادراتی و با هدف ایجاد فرصت‌های اشتغال برای جوانان است.

نهاوندیان با بیان اینکه همچنان که رئیس‌جمهور تاکید کردند ما از برجام یک عبور کردیم و باید برجام 2 را آغاز کنیم، ادامه داد: برجام 2 عبارت از برنامه جامع و اقدام مشترک ملی است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا با ایجاد فرصت‌های شغلی رشد 8 درصدی در 10 ساله دوم افق چشم‌انداز را همچنان که در برنامه ششم که به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است محقق کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: رویکرد دولت مشارکت حداکثری مردم در صحنه اقتصادی و تقویت بنیه‌های تولید ملی استفاده از فرصت گسترش ارتباطات بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در کشور است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است