منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
شناسه خبر: 365621
گروه :خبر
20160416_133046

امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:حاکمان و دولتمردان موظف هستند که عدالت را در جامعه نهادینه و اجرا کنند و از هرگونه ظلم و ستم و بیداد پرهیز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،شیخ عیسی لشکری خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: کسی که برای نماز شب بلند شود و خانواده و بچه هایش را هم بلند کند و با هم نماز شب بخوانند، همه آنان جزو ذاکران خداوند محسوب می شوند

وی افزود: انسان نمی تواند بدون داشتن ایده و آرمان و ایمان زندگی سالم و سعادتمندی داشته باشد و یا کاری مفید و ثمر بخشی برای بشریت و تمدن بشری و حتی خانواده خود انجام دهد برای اینکه همیشه محور اصلی حرکت زندگی آن مبهم و ناقص است.

شیخ لشکری ابراز کرد: ایمان موجب می شود انسان از معصیت ها نه به خاطر ترس از قانون بلکه به دلیل تقرب به خداوند دوری کند در واقع ایمان ضمن پدید آوردن اخلاقی نیکو در انسان منجر می شود تا انسان در تمام امور به خدا توکل و تسلیم امر خدا و رضای او باشد و در همه امور زندگی صبر و شکیبایی پیشه کند.

امام جمعه موقت شهر بندر سیریک گفت:هدف بعثت و فرستادن پیامبران از سوی خداوند متعال آشنایی مردم با اصول عدالت و حقوق مبتنی بر آن و آموزش و مدیریت عملی برای ایجاد جنبش های مردمی برای اجرای عدالت بوده است.

شیخ لشکری بیان کرد: ازنظر قرآن بنیان جامعه و همگرایی و نظم و ثبات اجتماعی بر پایه عدالت استوار است و حاکمان و دولتمردان موظف هستند که عدالت را در جامعه نهادینه و اجرا کنند و از هرگونه ظلم و ستم و بیداد پرهیز کنند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت