منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۵۵
شناسه خبر: 338683
گروه :خبر
حجاب- رفتارنیوز

بانوی محجبه هرمزگانی اظهار کرد: آزادی از دید من چار دیواری است، آرامش نیز ارمغانی است از درون چهار دیواری، من در چهار دیواری خودم چون آرامش و آرامم می توانم بخوابم پس آزادم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ راحله پیروی منش بانوی محجبه هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، پیرامون تعریف آزادی از دید و نگاه ایشان چیست؟ گفت: کامل کننده من چادر اسلامی است این ها از دید من آزادی است وقتی چهار دیواری داشته باشم آرامش هم دارم چادر اسلامی هم یک نوع چهار دیواری است.

 

 

وی در پاسخ به سوالی که  آیا کسی میتواند بیرون از چهار دیواری آرام باشد؟تاکید کرد: مسلما نمیتواند، اما من در چهار دیواری خودم چون آرامش و آرامم می توانم بخوابم پس آزادم.

 

 

بانوی محجبه هرمزگانی تصریح کرد: آیا شما تا الآن به این فکر افتادید که کسانی که حجاب ندارند هر چند میگوید بی حجابی یعنی آزادی ولی آرامش ندارند؟ آزادی از دید من چهار یواری است،آرامشم هم در درون چهار دیواری بدست می آید.

 

 

پیروی منش در بخش دیگری از سخنان خود به برخی  که اصلا افکار خود را آزاد نمی کنند و اینکه نیاز به امر به معروف  دارند خاطر نشان کردند: نمی دانم چرا برخی در زمینه هایی خاص برای افکارشان آزاد ی قائلند شاید به خاطر همین  هم باشد که  می گویند یک چیزی بود گذشته تمام شده و رفته دیگر راجع به آن حرف نزنیم.

 
وی اضافه کرد: برخی هم هستند که متاسفانه نسبت به اشخاصی واژه بد بکار می برند و خطاب اینکه ، فلانی یا فلانی بد است، زیاد استفاده می کنند کسی نیست به اینها بگوید شما که فردی را بد می دانید بخاطر مثلا چادر پوشیدن چرا و به چه دلیل آن فرد بد است این که گفتمان انقلاب راپیش می برد بد است یا چه کاری کرده که از نظر شما بد است؟

 
وی بیان کرد: طرف نمی فهمد در واقع خود را با همین کج فهمی یا دیر فهمی ها یا نفهمی توجیه میکند که فلانی بد است اینها آثار فیلم های ماهواره ای است که به دنبال بدبخت کردن زنان و دختران و خانواد ه های ما هستند، خوبست کمی به فکر باشیم و به هم کمک کنیم راهش هم امر به معروف و نهی از منکر است. اصلا  عده ای هستند که افکار خود را آزاد نمی کنند که چرا رزمنده ها یا اهالی جنگ و جبهه به دفاع از ما پرداخته اند، بخاطر  شناخت چه حقیقتی روی مین ها می رفتند .

 
بانوی محجبه هرمزگانی تصریح کرد: کمی جلو تر برویم باید بگوییم، شناخت از اینکه شهداء جان داده اند، و از مملکت دفاع کرده اند فقط به صرف خبر داشتن که حتی همین را هم بسیاری نمی دانند چه رسد به کشف حقیقتی که چرا ؟ شاخص ویژگی شهداء ولایت مداری شده است؟ چرا؟ چون که آنها دارای ایمان بالا و قوی بوده اند. من چادرم را دوست دارم و به آن افتخار می کنم ، این ها از دید من آزادی است وقتی چادر دیواری داشته باشم آرامش هم دارم چادر اسلامی هم یک نوع چه ادر دیواری است، از طرفی تمام بدنم را  نیزمی پوشاند تازه کسی هم نمی تواند نظر بدی به من داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است