منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۲
شناسه خبر: 283951
گروه :خبر
13940806000774_PhotoA

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به دشمنی‌های آمریکا و کشورهای استعماری با انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: نمی‌توان در کنار لبخند دشمنان بزرگ زندگی کرد و احساس استقلال داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طی سخنانی در مراسم هشتمین سال شهادت شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب‌الله لبنان که در حوزه هنری تهران برگزار شد، اظهار داشت: برخی شخصیت‌ها بر تاریخ ملت‌ها سازنده هویت و شخصیت آن ملتند که این‌ها انسان‌های جاودانه‌ای هستند که تاریخ پس از خود را می‌سازند و شهید عماد مغنیه از این دست مردان بود.

سردار سلامی با بیان اینکه عماد مغنیه لبنان را در یک مسیر جدید عزت و شکست‌ناپذیری قرار داد، گفت:‌نبوغ و خلاقیت ذاتی از ویژگی‌های این شهید بزرگوار است که توانست تمام معادلات امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی را از اعتبار ساقط کند.

وی با اشاره به اقدامات عماد مغنیه و همرزمانش در ارتقای توان مقاومت در منطقه گفت: امروز دیگر فلسطین و لبنان سرزمینی نیستند که هر گاه اسرائیل خواست بتواند آن جا را اشغال کند بلکه صدها هزار موشک در زمین کاشته شد و سرزمین‌های تحت اشغال صهیونیست‌ها نقطه تقاطع آتشی بودند که می‌توانست هم از کرانه باختری هم از غزه و هم از جنوب لبنان هر نقطه آن را به آتش بکشد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز معادلات جهانی تغییر یافته و حزب‌الله به عنوان تعیین‌کننده معادلات امنیتی منطقه تأثیری فراتر از لبنان دارد، گفت:‌امروز این حزب در سوریه می‌جنگد و از نظام سوری به عنوان نقطه کانونی مقاومت اسلامی دفاع می‌کند.

وی این‌ها را ثمره تلاش افراد و رزمندگانی نظیر شهید عماد مغنیه فرزندش شهید جهاد مغنیه و شهید سیدعباس موسوی دبیرکل سابق حزب‌الله دانست.

سردار سلامی با تأکید بر اینکه امروز سیاست‌های دشمنان اسلام در حال زوال است، گفت: ما نزول این قدرت و تفکر را به چشم می‌بینیم و می‌دانیم که تا فتح قله‌های بزرگ راه طولانی نمانده است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: نمی‌توان در کنار لبخند دشمنان بزرگ زندگی کرد و مستقل بود چرا که تاریخ ثابت کرده آنچه دشمنان به زبان می‌گویند با آنچه در دل دارند متفاوت است و آنها همواره به دنبال فتنه‌انگیزی هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی