منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۱
شناسه خبر: 287481
گروه :خبر
انتخابات 2

کارشناس ارشد حقوق خصوصی گفت: نمایندگانی که رای می‌آورند باید به آرمان‌های نظام و سربلندی کشور اهتمام ورزند و به عنوان یک قانونگذار قوانینی را تصویب کنند که صلاح انقلاب و ملت در آن باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ سیده فاطمه حسینی کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در گفتگو با خبر نگار سوریاس ، با توجه به حماسه حضور مردم در پای صندوق های رای ، گفت : نمایندگانی که مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند باید به دنبال پیگیری مطالبات مردم و وعده هایی که دادند باشند.

 

وی تصریح کرد: اولین مطالبه مردم از نمایندگانی که انتخاب می شوند، پایبندی و وفاداریشان به ارزش های انقلاب اسلامی و در مرحله بعد ارائه راهکارهایی برای حل مشکلاتی مردم خصوصا مشکلات اقتصادی و از همه مهمتر حل معظل بیکاری در استان است و با توجه به موهبت های فراوانی که در استان هرمزگان وجود دارد و به وعده های خود عمل کنند .

 

کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس افزود: مردم با حضور خود در پای صندوق های رای و انتخاب نماینده اصلح در واقع برفرایند قانون گذاری و اثرگذاری بر سرنوشت خود و کشورشان و حتی آیندگان اثر می گذارند و از این رو نمایندگان منتخب نیز باید پاسخ این حضور را با پیگری مطالبات ملت بدهند.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین معضلات محرومیت، بیکاری، مشکلات اقتصادی در استان است که قطعا زیبنده قطب اقتصادی کشور و استان هرمزگان نیست و نمایندگان منتخب مردم باید پس از حضور در مجلس این مشکلات را در اولویت اول خود قرار دهند و نسبت به حل سریع آنها اقدام کنند.

 

حسینی در ادامه با بیان این که حضور پرشور مردم همیشه دشمن را ناامید کرده است ، گفت: دشمن برای نفوذ در کشور به خصوص در جایگاه های حساس و تاثیرگذار دنبال افراد و اشخاصی هستند که بتواند اهداف شومشان را از طریق آن ها عملی کند و لی مردم باید با حضور خود در انتخابات وفاداری و ثبات قدم خود را در راه ارزش های نظام به جهانیان نشان دادند و با حضور و شرکت در پای صندوق های رای موجبات ناامیدی بیگانگان را که برای کم رنگ کردن حضور مردم تلاش می کنند را فراهم کنند .

 

وی خاطر نشان کرد: کسانی که از صندوق‌های رای پیروز بیرون نمی‌آیند باید به رای مردم احترام گذاشته و بدانند همه پیروز انتخاب نخواهند بود .

انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است