منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
شناسه خبر: 261014
گروه :خبر
IMG_9377
 

در تجمع مردمی نهم دی ماه بندرعباس:

نمایندگان عالی دولت تدبیر و امید در ۹ دی کجا بودند؟

عدم حضور استاندار هرمزگان، معاونین و فرماندار بندرعباس جای سوال بزرگی برای حاضرین در تجمع 9 دی شهرستان بندرعباس داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، همایش بزرگ نهم دی ماه و گردهمایی مردمی در بندرعباس با عدم حضور مسئولین عالی رتبه دولت در استان هرمزگان به همراه بود.

نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در بندرعباس همچون سنوات گذشته با حضور مردمی برگزار شداما عدم حضور استاندار هرمزگان، معاونین  و فرماندار بندرعباس جای سوال بزرگی برای حاضرین در تجمع داشت.

در گوشه و کنار میدان انقلاب بندرعباس خانواده هایی دیده می شد که نوزادان و نونهالان خود را نیز به همراه داشتند تا مبادا فرزندانشان از فیض بیعت با ولایت محروم شوند و کودکی خود را با عشق به رهبری و حضور در صحنه سپری کرده تا در آینده موجب سرافرازی کشور باشند.

تدابیر دولت تدبیر و امید در هرمزگان در خصوص این روز و برائت جویی از فتنه گران همسو با خواسته مردم نیست. مردمی که در حوادث عاشورایی 88 در بندرعباس، سه روز بصورت خود جوش در صحنه حاضر بودند و نگذاشتند عرصه برای آشوبگران باز شود.

IMG_9426 - Copy

IMG_9216

IMG_9146

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است