منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
شناسه خبر: 314293
گروه :خبر
13950214000011_PhotoA

تیم فوتبال النصر عربستان که میزبان تیم ذوب‌آهن در امارات است از پرداخت هزینه هتل نماینده شایسته ایران امتناع کرده تا بار دیگر کارشکنی‌هایش را به همه نشان دهد؛ از این رو باید منتظر انتقام سخت شیربچه‌های ایران باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نمایندگان زورگو و پر ادعای سعودی که این فصل گستاخ‌تر از هر زمان دیگری پای سیاست را به فوتبال باز کرده‌اند، بار دیگر نقاب از چهره‌شان برداشتند.

پس از آنکه با سیاسی‌کاری و لابی‌گری‌ها میزبانی را از تیم‌های ایرانی گرفتند، سه نماینده شایسته کشورمان را وادار به پرداخت هزینه‌های چند برابری میزبانی در کشور ثالثی کردند.

ذوب‌آهن ایران که عمان را برای میزبانی انتخاب کرد، در دیدار رفت  و در زمین مسابقه مشت محکمی بر دهان زورگویی‌ها و سیاسی‌کاری‌های سعودی‌ها وارد کرد و توانست با برد پرگل و شیرین‌تر از عسل کام ایرانی‌ها رو دوچندان شیرین کند.

اما این پیروزی برای ذوبی‌ها ارزان هم در نیامد و آن‌ها از نماینده سعودی در عمان میزبانی کردند که این هزینه گزافی را بر دوش باشگاه اصفهانی متحمل کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا که در این فصل آشکارتر از هر زمان دیگری اسیر سیاسی‌کاری‌های دولت‌های متمول عربی به خصوص عربستان شد، تیم‌های ایرانی را بدون توجه به مخارج سنگین میزبانی، به برگزاری بازی در کشور دیگری وادار کرد.

اما ماجرا به این جا ختم نمی‌شود و تیم ذوب‌آهن با تمامی مشکلاتی که بود بهترین میزبانی را از سعودی‌ها در عمان به عمل آورد تا روحیه مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را بار دیگر ابتدا به AFC و سپس به سعودی‌ها نشان دهد.

ولی در مقابل سعودی‌ها که پیش از این هم در میزبانی بسیار ضعیف عمل کرده بودند و هر بار اعتراضات ایران را به همراه داشته بود، بار دیگر چهره خود را نشان دادند.

طبق قانون تیم النصر عربستان باید تمامی امکانات را برای ذوبی‌ها در امارات فراهم کند اما مسئولان ذوب پس از بازگشت از تمرین متوجه شدند که تیم النصر هزینه‌های هتل را پرداخت نکرده است و به همین دلیل ساعت‌ها در لابی هتل سرگردان ماندند.

نمایندگان ایرانی که پیش از این با این سبک کارشکنی‌های سعودی آشنایی داشتند، مجبور به پرداخت هزینه‌های هتل شدند تا تیم بتواند در شرایط ایده‌آل برای بازی فردا استراحت کند.

این کارشکنی سعودی‌ها انگیزه شیربچه‌های ایرانی را برای موفقیت دوچندان می‌کند و در باری قبل که این موضوعات مطرح نبود، تیم النصر را در هم کوبیده بود و سعودی‌ها این بار باید منتظر انتقام سخت نمایندگان ایران باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است