منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 204097
گروه :خبر
13940429000427_PhotoA

پلیس انگلیس تحقیقاتی را پیرامون سوء استفاده جنسی یک نماینده ارشد حزب کارگر این کشور از کودکان و افراد ناتوان آغاز کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، کارآگاهان انگلیس دو هفته پیش، از سوء استفاده یک مقام سیاسی از کودکان و افراد ناتوان برای بیش از یک دهه مطلع شدند.

به نوشته گاردین، پلیس انگلیس گزارشی را دریافت کرد که یک نماینده پارلمان از حزب محافظه کار انگلیس گفته است در گفت‌وگو با منابع مستقل متعدد،‌ دریافته که یک نماینده ارشد حزب کارگر، از پسران نوجوان که دچار عقب افتادگی ذهنی هستند، سوءاستفاده جنسی کرده است.

نماینده محافظه‌کاری که این گزارش را به پلیس ارائه داده به گاردین گفت مدارک در دست پلیس است و ادامه داد این مدارک مجموع صحبت‌های افراد متعددی است که مسایل را برای وی تعریف کردند.

نشریه «سان» نیز روز شنبه گزارش داد پلیس انگلیس گفته است این نماینده حزب کارگر از کارتن‌ خواب‌های جوان سو‌ء استفاده می‌کرده و پسران جوانی را به اتاق خود در هتلی حوالی یک ایستگاه پلیس انتقال می‌کرده است.

موضوع سوء استفاده جنسی از کودکان و نوجوانان همچنین افرادی با ناتوانی ذهنی در میان سیاسیون و مقامات انگلیس در طول سال‌های اخیر مطرح و با اعتراضات متعددی مواجه بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است