منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
شناسه خبر: 286969
گروه :خبر
2016-02-26-856

از ساعتی پیش نمایش بزرگ بصیرت و ایمان با 18هزار رای اولی با احتساب ۳۳۸ هزار نفر واجد الشرایط رای دادن در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری میناب جنوب ، علیرضا پاکدامن فرماندار ویژه میناب در جمع خبرنگاران گفت:  در انتخابات این دوره از مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان ، بیش از ۱۰ هزار نفر در امر اخذ رای، پشتیبانی و ایجاد امنیت شعب اخذ رای مشارکت دارند.

 

فرماندار ویژه میناب افزود: درحوزه انتخابیه شرق هرمزگان با 458 شعبه فرایند اخذ رای با احتساب 5شعبه در مرکز شهرستان و 14شعبه در حوزه فرعی از ساعتی پیش با حضور گسترده مردم آغاز شده است.

 

وی بیان داشت: پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان  با اکیپ 10 هزار نفری اعم از ناظرین ، بازرسین ، اعضای هیات نظارت ، اعضای هیات اجرایی ، جهت ارائه خدمت به مردم این انتخابات را پوشش می دهند .

پاکدامن اظهار داشت: حوزه انتخابیه شرق هرمزگان با  ۲۰۶شعبه ثابت و ۲۵۲شعبه سیار 117 شعبه شهری و ۳۴۱ شعبه روستای فعالیت خود را شروع کرده است.

 

حوزه انتخابیه شرق هرمزگان متشکل از پنج شهرستان میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک نماینده در بهارستان دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: ۱۸ هزار رای اولی و ۳۳۸ هزار نفر در حوزه انتخابیه شرق استان واجد شرایط رای دادن هستند.

امام جمعه شهرستان میناب نیز در طی مصاحبه نیز افزود: هر انقلابی دارای یک سری بسته ها و  پکچ هایی شامل جانبازی، ایثارگری و جنگ است و انتخابات نیز یکی دیگری از بسته های این انقلاب است.
وی پیام مردم و ملت ایران به بدخواهان و معاندان نظام در این برهه حساس این است که مردم ایران و انقلابی در تمامی صحنه ها حضور پررنگ دارند و در این انتخابات نیز با حضور خود خواری به چشم دشمنان فرو می کنند.

فرماندار، امام جمعه ،فرمانده ناحیه میناب و اعضا  شورای تامین میناب نیز با حضور در شعبه شماره ۲۱ ثابت شهری آرا خود را به صندوق ریختند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است