منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
شناسه خبر: 272889
گروه :خبر
11

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر در قالب 300 قطعه عکس، پوستر، نقاشی، کاریکاتور و کتاب در دبیرستان باقر العلوم (ع) شهر بندر گروگ برای دانش آموزان، والدین و عموم مردم به مدت سه روز دایر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، این نمایشگاه با هدف ارتقای آگاهی از عوامل تاثیرگذار بر آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد ، پیشگیری اولیه، اطلاع رسانی در مورد مصرف و مضرات مواد مخدر ، آگاه‌سازی در زمینه انواع مواد مخدر و روش‌های پیشگیری از آن برگزار می شود.

با توجه به اهمیت پیشگیری از اعتیاد در جامعه به ویژه در جوانان و دانش‌آموزان لزوم آگاهی بخشی به آنان در زمینه خطرات استفاده از مواد مخدر نقشی تاثیر گذار خواهد داشت.

آشنایی با آسیب¬های اجتماعی ناشی از اعتیاد و ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان ، والدین و فرزندان از خطرات موجود این پدیده شوم از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

اعتیاد یک بیماری اصلی و مزمن است که ناهنجاری¬های اجتماعی بسیاری را به همراه دارد و لازمه مقابله با این پدیده شوم فرهنگ سازی مناسب و اصولی و آگاه سازی خانواده¬هاست.

دانش‌آموزان، آینده‌سازان و سرمایه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند و مدیران و مربیان مدارس با همکاری اولیای دانش‌آموزان باید در زمینه پرورش این سرمایه‌ها اهتمام و توجه ویژه‌ای داشته باشند.

10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 24 24 25 26 11
انتهای پیام/ق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند