منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸
شناسه خبر: 368525
گروه :خبر
%d8%af%d9%87%d9%82%d8%a7%d9%86

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه نمایشگاه هوایی کیش گفت: حضور کشورهای خارجی در این نمایشگاه بستری را برای ارتباط صنعت هوایی و هوانوردی کشور با جهان به وجود آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از کیش پرس، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان، وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با شاره به رشد 17 درصدی حضور شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی کیش بر افزایش کیفیت این نمایشگاه تاکید کرد.

وی افزود: در سال های گذشته توجه کمتری به صنعت هوای نظامی شده بود که در این نمایشگاه به این موضوع پرداخته شده و به نظر می رسد این نمایشگاه بستر مناسببی است تا بازیگران عرصه صنایع هوایی و هوانوردی با دستاوردهای یکدیگر آشنا شوند.

وی تاکید کرد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند با آشنایی با محصولات و فناوری های جدید این عرصه و محصولاتی که عرضه شده است هم در اهداف و هم در سیاست های راهبردی خود تجدید نظر کرده و نوعی همکاری جدید را با یکدیگر شکل دهند.

دهقان با بیان اینکه صنعت هوایی و هوانوردی یک صنعت تعیین کننده اظهار کرد: صنعت هوایی، هوانوردی  و صنایع فضایی به دلیل داشتن جنبه های خدمتی، فناوری، علمی، تولیدی دارای ارزش و جایگاه ویژه ای است و از زمینه هایی است که دولت ها می توانند به طور جدی در آن سرمایه گذاری کنند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای ظرفیت ها و توانمندی های ارزشمندی است افزود: جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف نظامی و دفاعی پیشرفت های خوبی داشته و امید است فرصت های فراهم شده به استفاده از ظرفیت ها و نیازهای داخلی و بیرونی کمک های خوبی داشته باشد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورخاطر نشان کرد: پیام نمایشگاه این است که کشور ما امن ترین کشور در منطقه شناخته می شود و حضور شرکت های بیرونی دلیل بر این مدعا است.

وی تاکید کرد: وجود فضاهای امن برای سرمایه گذاری موجب شده آن ها بر این امر تاکید داشته باشند و ما هم آغوش خود را برای پذیرایی از آن ها با حفظ منافع خودمان باز کرده ایم.

هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی ایران با حضور بیش از یکصد شرکت داخلی وخارجی در صنایع هوایی و هوانوردی  تا 29 آبان ماه پذیرای بازدیدکنندگان است .

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت