منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
شناسه خبر: 196139
گروه :خبر
IMG_0039

نمایشگاه طرح ضیافت با برپایی70 غرفه در پارک عمران شهرستان حاجی آباد گشایش یافت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از   پیارم، نمایشگاه طرح ضیافت در قالب 70 غرفه در پارک عمران شهرستان حاجی  آباد  برپا  شد که  در ان ارزاق عمومی ویژه ماه مبارک رمضان که بیشتر مورد استفاده مردم قرارمی گیرد  با تخفیف مناسب و زیر قیمت بازار به مراجعه‌کنندگان عرضه می‌شود.

 

مهندس جهانگیری با اشاره به توزیع کالاهای اساسی از قبیل برنج، روغن، شکر و گوشت مرغ در این نمایشگاه، بر لزوم اطلاع‌رسانی در زمینه توزیع کالا به قیمت تعاونی بین اقشار مختلف به ویژه قشر آسیب‌پذیر جامعه تاکید کرد.

 

وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه طرح ضیافت در واقع با هدف تنظیم قیمت کالاهای اساسی و ضروری مردم در این ایام انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: تأمین نیاز کالاهای اساسی مردم، تنظیم و تعدیل قیمت کالا در بازار، فراهم کردن زمینه برای عرضه مستقیم کالا، ایجاد و افزایش فضای انتخاب برای خرید مردم و دسترسی آسان و بهتر از اهداف برپایی نمایشگاه طرح ضیافت در این شهرستان است.

 

ریاست اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حاجی آباد گفت: نمایشگاه طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور 70 غرفه برگزار شده تا شهروندان بتوانند ملزومات خود را با قیمتی کمتر از قیمت بازار تهیه کنند.

 

مهندس رامین آشوری افزود: در این نمایشگاه محصولات پروتئینی، انواع گوشت، خشکبار و کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی در اختیارشهروندان قرار گرفته است.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد تعادل برای عرضه کالاهایی دانست که در طول سال با نوسان قیمت روبرو بوده اند و نیاز است تا با عرضه این کالاها با قیمتی ثابت زمینه های رفاه شهروندان در ماه مبارک رمضان فراهم شود.

 

وی افزود: این نمایشگاه ها باهدف تامین مواد مورد نیاز شهروندان در طول سال و به مناسبت های مختلف در سطح شهرستان برپا می شود و علاوه بر این نمایشگاه، فروش های فوق العاده در فروشگاه های شهر نیز برگزار می شود.

 

 

نمایشگاه «طرح ضیافت» از 02/04/94 تیر ماه تا 12 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان (پارک عمران) دایر است.

 

انتهای  پیام /س

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی