منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
شناسه خبر: 223591
گروه :خبر
1

نمایشگاه ” شبی خون تا شبیخون” به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در جزیره کیش افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، نمایشگاه هفته دفاع مقدس شب گذشته با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرمانده ها نیروهای نظامی و انتظامی، جمعی از معاونت ها سازمان، روسای ادارات و نهادهای مستقر در کیش و کیشوندان گشایش یافت.

 
در این نمایشگاه نمایی از عملیات های دفاع مقدس، میادین مین متشکل از مین های ضد نفر و ضد تانک، شهرهای جنگ زده و مادران فرزندان از دست داده، نمایی از تجهیزات جنگی، سنگرهای رزمندگان و سنگرهای فرماندهی، ضدهوایی، به نمایش گذاشته شده است.

 
بخش دیگری از این نمایشگاه با همکاری فرهنگسراهای کیش به فعالیت های کودکان اختصاص داده شده است. در این فضا کودکان و نوجوانان با کشیدن نقاشی و شنیدن قصه های جنگ با حال و هوای دفاع مقدس اشنا می شوند.

 
آشنایی با هجمه های جنگ نرم دشمن، هشدارهای پلیس و فضای سایبری، آشنایی با کتاب های دفاع مقدس، تصاویر فرماندهان شهید و نقش های عملیاتی، فضاهای عملیات به صورت ماکت های طراحی شده، خوشنویسی و نقاشی با حضور نقاشان و هنرمندان جزیره کیش از دیگر فعالیت های این نمایشگاه است.

 
نمایشگاه “شبی خون تا شبیخون” از سومین روز هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته پذیرای کیشوندان و گردشگران جزیره مرجانی کیش است.

 

 
این نمایشگاه به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، ستاد نیروی انتظامی ویژه کیش، ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، پایگاه پدافندهوایی کیش جنب مرکز همایش های بین المللی کیش برپا شده است.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی