منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 251949
گروه :خبر
images

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب با اشاره به برپایی نمایشگاه های سیار کتاب در سطح مدارس شهرستان گفت:یار مهربان همگام با دوستان مهربان از مدرسه ای به مدرسه دیگر سال تحصیلی را آغاز کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رضا اوژند رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ؛گفت: نمایشگاهای سیار کتاب همچنان در میناب فعال و از مدرسه ای به مدرسه ای دیگر همگام با دوستان هم سن وسال خود با استقبال بی نظیر دانش آموزان در سطح مدارس میناب برپا شده است.

 

اوژند ،هدف از برگزاری نمایشگاه سیار کتاب در سطح مدارس را نهادینه کردن فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی ، انس گرفتن دانش آموزان با کتبی مشخص در رده سنی خودشان عنوان کرد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب افزود: این حرکت با همکاری آموزش وپرورش ومدیران آموزشگاه ها در سطح دبستان و دوره  اول متوسطه کتاب را در قالب یک نمایشگاه کوچک به مدارس برده و دانش آموزان در سنین مختلف می توانند بر حسب انتخاب کتب مورد علاقه  خود  از اجرای این طرح بهره مند شوند.

 

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های کتاب در سطح شهرستان اظهار کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی علاوه بر نمایشگاه های ثابت قریب 15 نمایشگاه سیار با بازدید 6 هزار بازدید کننده در این شهرستان برپا شده است.

 

این مسئول، عدم وجود فضا و زیر ساخت های مناسب یکی از موانع مهم در برپایی نمایشگاه های بزرگ کناب در سطح شهرستان عنوان نمودو  گفت: با فراهم شدن فضای مناسب نمایشگاه برزگ کتاب در شهرستان برگزار می شود.

 

اوژند ،برپایی نمایشگاه های سیار کتب در سطح مدارس بصورت 1 تا 2 روزه ویژه شهرستان میناب خواند و یادآور شد: در نیمه اول آذر ماه امسال این نمایشگاه در 10 مدرسه برپا که در حدود 1431نفر از ان بازدید وکتب مورد نیاز خود را تهیه نمودند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور