منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
شناسه خبر: 261579
گروه :خبر
9

نمایشگاه آثار و دستاوردهای اشیای و وسایل دور ریختنی با مشارکت 160 دانش آموز مقطع ابتدایی شهرستان در دبستان حضرت سمیه به مدت یک هفته گشایش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،محمد فولادی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک  در آئین افتتاحیه این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه بیش از 500 نوع اثر از قبیل ساخت انواع کاردستی های زیبا و جذاب، لوازم تزئیناتی منزل، چراغ خواب، گلدان های مختلف، خانه های چوبی، صندلی، باکس ، انواع سبد، نقاشی، نقشه دیواری، عکس، مقاله و شعر با موضوعات محیط زیست مورد نمایش واقع شده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک اظهار کرد: مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری، تغییر نگاه نسبت به مواد دورریختنی ، استفاده بهینه از مواد دور ریختنی، زمینه سازی ایجاد اوقات فراغت در منزل، شور و نشاط اجتماعی و علمی ، ایجاد تفکر خلاق در دانش آموزان برشمرد.
وی تصریح کرد: دانش‌آموزان در این نمایشگاه موادی که از نظر ظاهری دور ریختنی بودند را دوباره به چرخه مصرف برگردانده‌اند تا به نوعی در حفظ سرمایه‌های موجود در جامعه ضمن کمک الگوی مناسبی برای تغییر در رفتارهای زندگی ما انسان ها باشد.
فولادی تصریح کرد: یکی از وظایف ما معلمین و مسئولین در جامعه باید استفاده درست از وسایل و امکانات و فرهنگ سازی برای مصرف صحیح از سرمایه‌های ملی باشد تا نمادی شایسته و الگوی درست برای نهادینه شدن در میان دانش آموزان باشد.
این نمایشگاه با حضور مبارکی فرماندار سیریک ، جمالدینی بخشدار مرکزی ، عباسی معاون فرماندار ، شهردار سیریک ، کوهستک و گروگ ، رئیس شورای شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران ادارات و نهادها و دانش آموزان و معلمان افتتاح شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی