منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
شناسه خبر: 232575
گروه :خبر
نماز عاشورا

نماز ظهر عاشورا با حضور پرشور عزاداران حسینی به امامت حجت الاسلام بهمنی در شهر سردشت برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، با پایان یافتن مراسم عزادارای روز عاشورا اقشار مختلف مردم اعم از مرد و زن و پیر و جوان در جای جای شهرستان صفوف نماز ظهر را تشکیل دادند تا به رسم حسین(ع) و آل حسین(ع) نماز ظهر عاشورا را به جماعت اقامه کنند.

 

نماز باشکوه ظهر عاشورای امسال نیز به مانند هر سال در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) شهر سردشت به امامت حجت الاسلام بهمنی با حضور پرشور عزاداران حسینی برگزار شد.

 

ظهر عاشورا

 

این در حالیست که علاوه بر حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) در برخی از مناطق شهر عزاداران حسینی در مساجد و حسینیه ها صفوف نماز ظهر عاشورا را تشکیل دادند.

 

همچنین نماز ظهر عاشورا در مساجد و حسینیه های شهر گوهران و روستاهای مختلف شهرستان بشاگرد با حضور باشکوه نمازگزاران و عزاداران حسینی برگزار شد.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی