منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
شناسه خبر: 265886
گروه :خبر
IMG_1239

امام جمعه شهرستان رودان گفت:بدترین معظل جهان اسلام دولت آل سعود است و حادثه به شهادت رساندن شیخ نمر نشان داد که رژیم آل سعود مستأصل و در حال نابودی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان بااشاره به اینکه تقوای الهی و عدالت باید در جامعه نهادینه شود و کسی که میز و مال بیت المال دراختیارش هست باید عدالت را رعایت کند، گفت: همه ی مسئولین و مردم باید دست به دست هم دهند با کمک یکدیگر معضلات جامعه را برطرف کنند و جامعه را به سوی عدالت و تقوای الهی پیش ببرند.

 

وی با اشاره به بارندگی های اخیر در شهرستان و منطقه و خسارت آمدن به افراد جامعه، اظهار کرد: اگر بعد از سالیان سال نعمتی ار طرف خداوند متعال بر مردم نازل می شود نباید آن نعمت تبدیل به نقمت برای مردم شود، باید مسئولین شهر طوری برنامه ریزی کنندکه بهترین بهره رااز این نعمت ها ببریم.

 

تاج زاد در خصوص دیدار مقام معظم رهبری با ائمه جمعه سراسر کشور و رهنمودهایی که معظم له داشتند، افزود: نماز جمعه قلب فرهنگی جامعه، قرار گاه و سدی در برابر هجمه ها فرهنگی و جنگ نرمی که امروز دشمنان و استکبار علیه نظام و انقلاب اسلامی به راه انداختند، است.

امام جمعه رودان اظهار کرد: نمازجمعه قرارگاه بصیرت و ایمان است، هر کس در این قرارگاه قرار بگیرد از توطئه ها و جنگ نرم دشمنان در امان خواهند ماند.

 

خطیب نماز جمعه رودان اضافه کرد: دشمنان و استکبار جهانی در حال جنگ نرم با امت اسلامی هستند، جنگی که بدتر از جنگ سخت و نظامی است، آنها می خواهند ایمان و اعتقادات مردم را تضعیف و یا حتی از بین ببرند با این اوضاع نماز جمعه بهترین قرارگاه جنگ مقابل دشمن است و کسانی که در نماز جمعه شرکت می کنند از فهم و بصیرت بالایی برخوردار می شوند و در مقابل دشمن می ایستند.

 

وی با مطرح کردن سئوالی که چرا بعضی از مسئولین در این قرارگاه، قرار نمی گیرند، گفت: بعضی حرفهای ناپسند بعضاً از سوی افراد مسئول جاری می شود، این دراثر بی بصیرتی و جهل و نادانی و حضور نداشتن در قرارگاه نماز جمعه است، باید مسئولین در صدر این قرارگاه باشند و با سلاح ایمان و تقوا خود را مسلح کنند

 

تاج زاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خیانات و تفرقه اندازی هایی که رژیم آل سعود در دنیای اسلام به راه انداخته، اظهار کرد: جنایات و کشتاری که امروز رژیم آل سعود انجام می دهد در قرون وسطی هم شکل نگرفته است، و بدترین معظل جهان اسلام دولت آل سعود است و حادثه به شهادت رساندن شیخ نمر نشان داد که رژیم آل سعود مستأصل و در حال نابودی است،.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه مسلمانان و همه ی آزادی خواهان مقابله با این رژیم است اگر جهان اسلام آرامش می خواهد باید رژیم آل سعود را به انزوال بکشد و مرگ بر رژیم آل سعود باید در کل جهان اسلام طنین انداز شود تا هر چه زودتر از بین برود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است