منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶
شناسه خبر: 230619
گروه :خبر
13931107000596_PhotoA

رسایی گفت: اشرفی اصفهانی با شکایت من به دلیل ایراد اتهام، افترا و نشر اکاذیب به دادگاه فراخوانده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی، نماینده مجلس شورای اسلامی درباره شکایت پارسال  اشرفی اصفهانی، رئیس هیأت بدوی تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری علیه وی توضیحات جدیدی ارائه کرد.

حمید رسایی در این باره نوشت: آذرماه پارسال اشرفی اصفهانی، ابتدا در گفتگو با خبرآنلاین و سپس در گفتگو با شرق و اعتماد و… به قول خودش پرده از فساد رسایی برداشت تا آن طور که ادعا کرده بود، مقدمات رد صلاحیت او را فراهم کند! پرونده ای که اشرفی اصفهانی و دوستانش به آن دل خوش کرده بودند، آنقدر توخالی بود که خیلی زود نتیجه عکس داد و دامن خودشان را گرفت.

با شکایت نماینده تهران به دیوان عدالت اداری، شعبه اول این دیوان، مسئول رسیدگی به پرونده شد و پس از بررسی مستندات و ادله دو طرف، شکایت رسایی را وارد و حکم صادره هیات تخلفات نهاد ریاست جمهوری را نقض کرد.

«رای دیوان»

درباره این شکایت به طرفیت هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری به خواسته نقض رای شماره 593 مورخه 24/9/93 که به موجب آن شاکی (حمید رسایی) به اتهام نقض مقررات موضوع بند 2 از ماده 8 از ق رسیدگی به تخلفات اداری باستناد بند و ماده 9 از قانون مرقوم به محرومیت از انتصاب به سمتهای حساس مدیریتی به مدت 5 سال محکومیت یافته، با عنایت به محتویات پرونده و ملاحظه اظهارات طرفین و نظر به اینکه تنها مستند محکومیت شاکی به مجازات فوق الاشاره، بزه “جابجایی اعتبارات و مصرف آن در غیرمحل مربوطه” موضوع ماده 50 و تبصره 1 ماده 71 قانون محاسبات عمومی و ایضا ماده 598 از قانون مجازات اسلامی بوده که حسب مفاد لایحه شماره 1143 مورخه 30/3/94 طرف شکایت مراتب جهت رسیدگی به جنبه جزائی آن در راستای در راستای ماده 598 ق-م-ا به دادسرای عمومی تهران اعلام گردیده بوده و از طرفی حسب مفاد نامه شماره 931110970 مورخه 1/7/94 دادسرای ویژه روحانیت نسبت به موضوع رسیدگی و قرار موقوفی صادر گردیده است و کل دفاعیات مشتکی عنه نیز براساس اتهام فوق الاشعار تبیین گردیده بود، علیهذا شکایت مطروحه (توسط رسایی علیه هیات تخلفات نهاد ریاست جمهوری) وارد بوده و مستندا به مراتب یادشده و ماده 10 از ق، دیوان حکم به ورود شکایت و نقض رای معترض عنه و رسیدگی مجدد در هیات مربوطه با لحاظ مراتب اشعاری صادر و اعلام می شود.

رئیس شعبه اول دیوان عدالت اداری

جالب اینجاست که بر اساس دروغ های اشرفی اصفهانی و تیتر روزنامه های دولتی، شبکه تلویزیونی VOA (صدای آمریکا) برنامه یک ساعته مبنی بر فساد رسایی تهیه کرد!

اکنون، علاوه بر نقض این حکم، اشرفی اصفهانی با شکایت رسایی به دلیل ایراد اتهام، افترا و نشر اکاذیب به دادگاه فراخوانده شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند