منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴
شناسه خبر: 236155
گروه :خبر
13940315000418_PhotoA

وزیر خارجه سوریه تأکید کرد هر گونه تلاش برای مبارزه با تروریسم که با دولت سوریه هماهنگ نشود در واقع دور شدن از این هدف و نقض اصول و اهداف منشور ملل متحد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ولید معلم»‌ وزیر خارجه سوریه امروز یکشنبه بر لزوم هماهنگی با دولت این کشور برای مبارزه با تروریسم تأکید کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از معلم گزارش داد، هر گونه تلاش برای مبارزه با تروریسم که با دولت سوریه هماهنگ نشود در واقع دور شدن از هدف مبارزه با تروریسم و نقض اصول و اهداف منشور سازمان ملل متحد است.

وزیر خارجه سوریه همچنین در واکنش به مفاد بیانیه وین تصریح کرد، این بیانیه کشورهای حامی تروریسم را ملزم به اجرای قطعنامه‌های شورای امنیت نمی‌کند که مرتبط با تروریسم است تا از این طرق تلاش‌های مبارزه با تروریسم فعال شود و سخن گفتن درباره آتش‌بس نیز مفید باشد.

وی در جریان دیدار با استفان دی میستورا فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه درباره مبارزه با تروریسم بر اهمیت اقدامات روسیه با همکاری ایران و مقاومت لبنان تأکید کرد.

برخی از منابع خبری اعلام کرده بودند که دی میستورا برای شرح آنچه در نشست «وین»‌رخ داد عازم دمشق شده است.

نشست وین برای حل بحران سوریه روز جمعه گذشته برگزار شد و با انتشار توافق 9 بندی به کار خود پایان داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها