منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 358404
گروه :خبر
img_7691

مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: بسیاری از دانش آموزان معلمان تربیت بدنی را الگوی تربیتی خود قرار می دهند و وام دار اخلاق و رفتار آنها هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در گردهمایی یک روزه معلمان تربیت بدنی شهرستان، ضمن قدردانی از معلمان تربیت بدنی و مربیانی که در مسابقات کشوری سال تحصیلی ۹۴-۹۵ برای استان افتخار آفرینی نمودند، اظهار کرد: تلاش و همت والای مربیان تربیت بدنی در رسیدن به آرمان های متعالی و کسب جایگاه های نخست ورزش در کشور ستودنی است و امید داریم که در سال تحصیلی پیش رو نیز، این روند با اقتدار بیش از پیش ادامه پیدا کند.

وی افزود: فراهم نمودن مقدمات سالم سازی روح و جسم دانش آموزان رسالت بزرگی است که فقط و فقط از هنر معلمان تربیت بدنی سرچشمه می گیرد، چرا که بسیاری از دانش آموزان معلمان تربیت بدنی را الگوی تربیتی خود قرار می دهند و وام دار اخلاق و رفتار آنها هستند.

مدیر آموزش و پرورش رودان ادامه داد: معلمین تربیت بدنی به واسطه ارتباط خوبی که با دانش آموزان دارند می توانند در تغییر رفتارهای نابهنجار و حل مشکلات دانش آموزان یاری گر خوبی برای مدرسه باشند و ما نیز انتظار داریم معلمان تربیت بدنی رودان همچنان در حل مسائل و مشکلات رفتاری دانش آموزان پیشگام باشند.

رحیمی پور با تاکید بر حضور به موقع تمامی پرسنل و معلمین در محل آموزشگاه ها تصریح کرد: اجرای طرح های ملی در کنار خلاقیت ها و همچنین شناسایی دانش آموزان مستعد ورزشی از جمله اموری است که نباید از دید معلمان تربیت بدنی پنهان بماند.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از شیوه های نوین و برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف درس تربیت بدنی با رویکرد تامین سلامت روح و جسم دانش آموزان، از مولفه های مهم این درس می باشد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است