منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
شناسه خبر: 304637
گروه :خبر
download

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشیجامعه را موثر دانست و افزود: باید مردم با آیات و روایات ائمه معصومین (ع) بیشتر آشنا شوند و روحانیون نیز باید مردم را راهنمایی کنند و اهدافپلید دشمن برای کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی جوانان را تبیین و بازگو کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت‌الاسلام جلیل درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی‌آباد، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام هادی(ع) با اشاره به کتاب مفید و ارزشمند جامعه کبیره، گفت: این کتاب مقدس سندهای شناخت امامتمحسوب می‌شود و در این آن می‎توانیم راز زندگی امامان معصوم (ع) را بیشتر درک کنیم.

 

وی اظهار داشت: در زمان حضرت امام هادی (ع) عده بی‌شماری مقام امامان را تا جایگاه و عظمت ذات اقدس الهی بالا می‌بردند و مردم را جذب و پیرو این آئین می‌کردند.

درویشی نقش آن امام همام برای ترویج و تبلیغ مکتب الهی در آن زمان را توصیف ناپذیر عنوان کرد و افزود: امام هادی (ع) از اهداف و رفتار این گروه‌ها بیزاری جست و زیارتی به نام جامعه کبیره منتشر کرد تا مردم بتوانند ائمه را بیشتر بشناسند و زیارت کرد.

وی با اشاره به نقش امام هادی (ع) در آگاهی بخشی و تبیین اهداف حکومت بنیعباس به مردم پرداخت و گفت: امام هادی (ع) زیارت جامعه کبیره به این مضمون منتشر کرد که حکومت عدل الهی از آن پیشوایان معصوم (ع) است.

این مسئول از جامعه الکبیره امام هادی به عنوان گنجینه‌ای یاد کرد که جوانان ما با مطالعه و زیارت آن می‌توانند الگوی کاملا دینی برای رسیدن به درجات عالیه و کمالات انسانی ترسیم کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشیجامعه را موثر دانست و افزود: باید مردم با آیات و روایات ائمه معصومین (ع) بیشتر آشنا شوند و روحانیون نیز باید مردم را راهنمایی کنند و اهدافپلید دشمن برای کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی جوانان را تبیین و بازگو کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد گفت: زیارت جامعه کبیره، گنجینه معنوی امام هادی (ع)، باید در بین جوانان مورد مطالعه قرار گیرد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است