منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 209584
گروه :خبر
2464576_712

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به جایگاه روستاییان در انقلاب اسلامی تصریح کرد : روستاییان همیشه در دفاع از ارزش ها همراه مسئولیین بودند و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نقش شان در دفاع مقدس بسیار خوب و ارزشمند بوده است.

محمد اسماعیل سعیدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره اهمیت و جایگاه روستاییان در کشور گفت:روستا و روستانشینان از جایگاه بالا و ارزشمندی برخورداند و با زحمات روستاییان کشور به اقتصاد و خودکفایی موثر رسیده است.

 
وی افزود: اقتصاد موثر و پا برجای که امروز در کشور بوجود آمده حاصل زحمات روستاییانی است که ساده و صمیمی و بدون توقع که همه شاخص های در روستانشینان وجود دارد و این شهرها ما از این صفا و صمیمیت و برخی از ارزش ها روستاها را نیاز دارد.

 
سعیدی با اشاره به جایگاه روستاییان در انقلاب اسلامی تصریح کرد : روستاییان همیشه در دفاع از ارزش ها همراه مسئولیین بودند و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نقش شان در دفاع مقدس بسیار خوب و ارزشمند بوده است.

 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد : متاسفانه اظهار نظراتی که اخیرا از سوی برخی شده در شان ما نیست و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت چرا که روستاییان افراد بزرگوار دنیا هستند و نباید با جملات و کلمات به آنها بی احترامی کرد.

 

 

وی خاطر نشان کرد: افرادی که امروز به نان و نوایی که رسیده اند از برکت و حضور روستاییان است واگر این اقشار جامعه نبودند، پست و مقامی که امروز در اختیار دارند را نداشتند ، جای تاسف است که چنین افراد از زبانشان چنین جملاتی گویا می شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است