منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
شناسه خبر: 213468
گروه :خبر
IMG_0068

مدرس دانشگاههای حاجی آباد گفت: تجربه عراق، افغانستان و سایر کشورهایی که آمریکا به دنبال منافعشان وارد شد و سیاست هایش را اجرا کرد تکرار نمی کند و ایران دیگر هرگز آزمون و خطا انجام نمی دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،محمد میرزاده در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان آب پاکی را روی دستان آمریکایی ها و حامیان حضورشان در ایران ریختند ایشان با تیزبینی و دقت بالا به موقع هم به آمریکایی ها یاد آوری کرد که ملت ایران گذشته را فراموش نخواهد کرد و هم به حامیان ورود آمریکا در داخل تذکر لازم را دادند.

محمد میرزاده در ادامه افزود: اگر حامیان ورود آمریکا به ایران اندکی تامل کنند هر جا این مردم و مملکت مورد ظلم قرار گرفته اند قطعا” متوجه می شوند ستون اصلی آمریکا بوده است.

میرزاده بیان داشت: نقشه های آمریکا برای مسئولان نظام رو شده و مقام معظم رهبری به خوبی تذکر دادند سیاستهای ایالات متحده تا کنون جای برای اعتماد نگذاشته است و نمی توان به آنها اعتماد کرد، سابقه نداشته دولت ایالات متحده در کشوری حضور پیدا کند و برای آن کشور مشکلاتی ایجاد نکند.

وی تصریح کرد:ایالات متحده در طول این چند دهه اخیر خیلی تلاشهای زیادی کرد که به ایران از بیرون ضربه بزند تا شاید نظام را ساقط کند، حال که تلاشهایش از بیرون جواب نداده و عزم ورود را دارد شاید با حضور در کشور بتواند کاری از پیش ببرد، متاسفانه عده ای ساده لوح و منفعت طلب که آینده نظام و انقلاب برایشان مهم نیست حامی رابطه با آمریکا هستند.

میرزاده  افزود: نگاه ما به دشمنان مان عوض نمی شود زیرا دشمن، دشمن است و با هر ابزاری کار خود را انجام می دهد؛ چه موقعی که قصد نفوذ سیاسی دارد و چه موقعی که قصد دارد نفوذ ارتباطی، فرهنگی و اقتصادی کند. دشمن همیشه به دنبال منافع خود است پس باید به این مساله واقف باشیم که دشمن همواره وجود دارد و تغییر نمی یابد.

محمد میرزاده با بیان اینکه ماهیت نظام سلطه تغییر نمی یابد،گفت: ما نیز باید مراقب این مسئله باشیم و نگاه بنیادی اسلامی و ارزش مدار انقلاب مان تغییر نیابد. حالا با اینها باید چگونه تعامل کنیم؟ بحث بر سر تعاملات بین دو دیدگاه مختلف است؛ یک دیدگاه اسلامی و انقلابی و یک دیدگاه نیز ضد انقلابی و اسلامی که نمی خواهد اسلام در یک گوشه ای از عالم حاکم شود و با هر وسیله ای که بتواند با این دیدگاه مبارزه می کند.

وی تاکید کرد: بنابراین ماهیت دشمن روشن است، نباید فریب برخی از لبخندها و تعریف را بخوریم زیرا همچنان که امام راحل فرمودند «ماهیت گرگ، همیشه گرگ است» و تغییر نمی یابد. ما نیز ماهیت «میشی» خودمان را داریم و در طول تاریخ مظلوم بوده ایم و الان نیز باید مراقب این جهات باشیم.

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است