منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 315729
گروه :خبر
13940228000238_PhotoA

یکی از پرتیراژترین کتاب های کاربردی در انتخاب همسر با عنوان «مطلع مهر» از سوی انتشارات حدیث راه عشق در نمایشگاه کتاب تهران به مخاطبان عرضه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، انتشارات «حدیث راه عشق» ناشر کتب سبک زندگی اسلامی ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت کرده است.

این ناشر با بیش از 50 عنوان کتاب که بخشی از آنها را کتب چاپ اول تشکیل می دهد یکی از ناشران فعال حوزه سبک زندگی به شمار می رود که برخی از کتاب هایش مورد توجه طیف های مختلف قرار گرفته است.

کتاب «نقره سپید» اثر حجت الاسلام محمدرضا رنجبر یکی از کتاب های چاپ اول این ناشر است که نکاتی را برای قبل و بعد از ازدواج به خوانندگان خود ارائه کرده است.

رنجبر در این کتاب بیش از 90 نکته کلیدی قبل و بعد ازدواج را ارائه کرده تا راهنمای مناسبی برای تشکیل خانواده موفق باشد.

یکی از پرتیراژترین کتاب های مرتبط در موضوع ازدواج و خانواده کتاب «مطلع مهر» اثر امیرحسین بانکی پورفرد است که تاکنون پس از رسیدن به چاپ 63 توانسته به شمارگان 217هزار نسخه دست پیدا کند.

بانکی پور فرد در این کتاب برنامه ای جامع و کاربردی و گام به گام را برای جوانان در آستانه ازدواج ارائه کرده است که با استقبال گسترده مخاطبان از ابتدای انتشار تاکنون مواجه شده است. در این کتاب راهکارهای جامع و کاربردی برای انتخاب همسر به خوانندگان ارائه شده است.

همچنین کتاب «حیا» نیز به قلم همین پژوهشگر با هدف بازنمایی مفهوم حیا و جلوه های حیا با محوریت ازدواج و خانواده توانسته به چاپ هجدهم برسد و توجه خوانندگان را به خود جلب کند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 اردیبهشت از ساعت 10 الی 20 آغاز کرده و تا 25 اردیبهشت پذیرای بازدیدکنندگان در شهر آفتاب است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است