منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹
شناسه خبر: 281171
گروه :خبر
image637384

کانال 10 اسرائیل روز سه شنبه از هک شدن رایانه «بنی گانتس» رئیس سابق ستاد مشترک نیروهای مسلح اسرائیل توسط یک هکر ایرانی و دسترسی به اطلاعات آن خبر داد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ کانال 10 اسرائیل روز سه شنبه از هک شدن رایانه «بنی گانتس» رئیس سابق ستاد مشترک نیروهای مسلح اسرائیل توسط یک هکر ایرانی و دسترسی به اطلاعات آن خبر داد.

این کانال نوشت: مجموعه ای از هکرهای ایرانی در مدت اخیر  به رایانه 1800 اسرائیلی حمله کرده و به اطلاعات صدها تن از آنان دسترسی پیدا کرده اند.

وی در ادامه این خبر افزود: این هکر ایرانی که نامش «یاسر بلاحی» می باشد با به جا گذاشتن آثاری از خود توسط سرویس های امنیتی اسرائیل مورد شناسایی قرار گرفت.

لازم به ذکر اس تا کنون اسرائیل از آسیب هایی که این هکر ایرانی به رایانه بنی گانتس و سیستم امنیتی صهیونیست ها وارد کرده خبری را منتشر نکرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است