منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
شناسه خبر: 279333
گروه :خبر
IMG_8708

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان نفوذ اعتقادی ، تغییر باورها و سبک زندگی اسلامی یک نفوذ خطرآفرین عنوان کرد و تصریح کرد :باید به گوش و به هوش باشیم که راه نفوذ دشمن را ببندیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان درمجمع بسیج شهرستان قشم با محوریت انتخابات ، مشارکت همگانی و اقتدارملی خواستار استفاده بیشتر از این مجمع شد و گفت: نخبگان مجمع شرکت می کنند روی مطالب و چالش های عمده شهر باید کار کنند و در این مجمع ارائه دهند و با وجود امامان جمعه ،  فرماندار و مسولان این مشکلات با توانمندی خود جزیره حل شود .

 

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص اقتصادمقاومتی اظهار کرد : اقتصاد مقاومتی نسخه ای نیست که برای همه شهرستان ها یکی باشد هر شهرستان باید با برنامه ریزی های بومی در رشد اقتصاد مقاومتی قدم بردارد  .

 

 

ترابی افزود : اقتصاد مقاومتی به دنبال این است که همه مردم و خانواده ها را  بدون وابستگی به خارج کشور توانمند کند چراکه اقتصاد مقاومتی یک گنیجه است که همه باید برای رشد آن تلاش کنند .

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به پروژه نفوذ دشمن تصریح کرد : گاهی یک نفررا در دستگاه اجرایی برای نفوذ قرار می دهند که در این نوع نفوذ نگرانی وجود ندارد و به راحتی توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و کنترل می شود .

 

 

وی نفوذ اعتقادی ، تغییر باورها و سبک زندگی اسلامی یک نفوذ خطرآفرین عنوان کرد و تصریح کرد :باید به گوش و به هوش باشیم که راه نفوذ دشمن را ببندیم و همه تلاش کنیم دژی تسخیرناپذیری مقابل این نفوذ دشمن درست کنیم و نگذاریم دشمن به اعتقادات و باورها ما ضربه بزند .

 

 

شور و نشاط جهت حضور حداکثری در انتخابات را وظیفه هر فردی دانست و تاکید کرد : هر فردی در مدار شاخصه های مقام معظم رهبری قرار گیرد شایسته است که به سمت مجلس برود و انتخاب شود .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان