منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
شناسه خبر: 273846
گروه :خبر
13940830000991_PhotoA

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این دوره مجلس دوره‌ای نیست که نیروهایی ولایی با هم رقابت کنند و جریان نفوذ راحت وارد شود لذا انسجام این نیروها باید حفظ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار نقدی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و رشد پایدار که در مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا (ع) برگزار شد،اظهار کرد: امروز دشمن رویه نفوذ را در پیش گرفته است و تلاش می‌کند با ابراز دوستی هدف خود را دنبال کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این بازی نفوذ دائماً از بین کینه عمیق دشمن آشکار می‌شود و مرتب این کینه خود را نشان می‌دهد اما آنها خلع سلاح شده‌اند و از طریق ابراز دوستی وارد عمل شده‌اند تا ضربه خود را از پشت وارد کنند.

وی بیان کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند دشمن هم به دنبال نفوذ افراد و جریان هاست لذا هر دوی این اهداف ناکار آمد کردن نظام را دنبال می‌کنند.

وی تصریح کرد: این نفوذی که در منطقه شکل گرفته است را شاهد هستیم و این‌ها می‌خواهند با جمهوری اسلامی برخورد کنند و دشمن می‌خواهد مانند موریانه ما را از داخل بخورند.

وی تاکید کرد: امروز دشمن احساس خطر می‌کند چراکه موج اسلام‌خواهی در دنیا شکل گرفته است، دشمن می‌خواهد ثابت کند این اندیشه نا‌توان است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: سابقه انقلاب و نظام خلاف این را نشان می‌دهد لذا دشمن دست‌بردار نیست و می‌خواهد از طریق جریان نفوذ این را عملیاتی کند لذا در چند سال اخیر شاهد هستیم که آمارهای ما به جز عرصه علمی در عرصه‌های گوناگون افت کرده است.

نقدی یاد آور شد: در عرصه ورزشی هم افت کرده‌ایم و همچنین در وضعیت سیاسی موقعیت ما به گونه‌ای شده‌ است که کشورهای عربی برای ما شاخ و شانه می‌کشند و قطع ارتباط مطرح می‌کنند لذا نباید اجازه دهیم این سیر نزولی ادامه پیدا کند و باید مصداق ما می‌توانیم را اجرا کنیم.

وی تبیین کرد: هدف ما در بسیج این است که از ظرفیت‌های بسیج در عرصه‌های گوناگون کشور با خواست ما می‌توانیم قدم بر داریم اما انتظار من از حرکت جهادی شما این است که با علمی کردن عرصه کشاورزی این باور را در مردم ایجاد کرد و مانع تحقق اهداف نفوذی‌ها شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: باید اعتماد و خودباوری را به مردم منتقل کنیم تا خط نفوذ دشمن گرفته شود و به قله‌های افتخار برگردیم.

وی ادامه داد: این دوره مجلس دوره‌ای نیست که نیروهایی ولایی با هم رقابت کنند و جریان نفوذ راحت وارد شود لذا حتما صفوف این نیروها باید حفظ شود، باید مجلسی شکل بگیرد که عاری از وجود جریان نفوذ باشد و استقلال کشور را حفظ کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است