منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
شناسه خبر: 310428
گروه :خبر
726523

سردار قاسمی گفت: نفوذی‌ها در حال حاظر در لباس خودی در تمامی ارگان ها مشغول فعالیت و برنامه ریزی هستند و بنا دارند با صحت و عافیت این کشور به آقای اوباما یا نماینده هایشان تحویل دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سعید قاسمی در همایش «شکست هیمنه» که به مناسبت سالروز شکست آمریکا در طبس که در مهدیه شهدای گمنام زاهدان برگزار شد، گفت: طبس داستانی فراتر از مباحثی که تا کنون گفته شده، بوده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که مافیای رسانه دست ما نیست و دست جریان خاصی است، بنا ندارد این واقعه بسیار بزرگ را در کتاب درسی بیاورد.

سردار قاسمی آمریکا را قلب فتنه خطاب کرد و خاطرنشان کرد: عده ای از دانشجویان یک سال بعد از انقلاب در روز 13 آبان با تفکر بسیار عمیق تشخیص دادند که قلب فتنه در سفارت آمریکا است و در عملیاتی لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند.

وی افزود: تمام این دعواها هم که در برجام و پسا برجام وجود دارد، سر این قصه است که شما بخشی از خاک آمریکا را در اختیار دارید و بنا دارند با صحت و عافیت این کشور به آقای اوباما یا نماینده هایشان تحویل دهند.

وی با تأکید بر خطر نفوذ یاد آور شد: پس از هر دفعه صحبت کردن اتفاقات جدیدی در پسا برجام می افتد، نفوذی ها یک داستان نیست و واقعیت دارد. ما در فتنه های 78 و 88 بسیار شفاف تراثر نفوذ را دیدیم امروزه ما در همین نزدیکی خود می توانیم نفوذی ها را بشناسیم.

قاسمی اظهار داشت: نفوذی ها در حال حاضر در لباس خودی در تمامی ارگان‌ها مشغول فعالیت و برنامه‌ریزی هستند.

وی گفت: ما از اسلام آمریکایی و منحرفین و نفوذی های داخلی می ترسیم و دلواپس هستیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود