منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹
شناسه خبر: 370378
گروه :خبر
img_8756

رئیس حفظ آثارونشر ارزشهای دفاع مقدس کشور با اشاره به نفوذ ورخنه فرهنگی دشمن گفت:نفوذفرهنگی دشمن یک توهم نیست بلکه جدی است و مسئولان نسخه های فرهنگی را متناسب با نیاز جامعه بپیچند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ سردار باقرزاده مسئول کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح ورئیس حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در مراسم سالروز تأسیس بسیج مستضعفین و در اجتماع بزرگ بسیجیان گفت:در میان مجموعه عناصری که در بسیج مطرح است وبسیج با آن شناخته می شود،مجموعه ارزشها وفضائل وخصوصیاتی که بسیج داردیک خصوصیت بیشتر از بقیه به آن تأکید می شود،آمادگی بسیج است.

باقرزاده به رجز خوانی حضرت علی اکبر(ع)در روزعاشورا اشاره و اظهار کرد:جنگ که شروع شود حقیقت ها معلوم و میزان صداقت ها مشخص می شود، وکسانی هستند که خود را حزب اللهی وبسیجی می خوانند ودرصحنه بحران و نبرد کسی که سینه سپر می کند صداقت واخلاصش نمایان می شود.

وی آمادگی را یک بصیرت دانست وافزود:کسانی می توانند واکنش سریع انجام دهند که غافلگیر نشوند،دشمن در عرصه های اقتصادی،فرهنگی،سیاسی واجتماعی همواره به دنبال این است که ما را غافلگیر و وسست کند تا از اهدافمان مقدسمان دست برداریم.

مسئول کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد:افرادی که نسبت به شرایط زمان بصیرت داشته باشند مورد هجوم حوادث قرار نخواهد گرفت وتهاجم فرهنگی که زیاد مطرح می شود نشان از این دارد که ما عالمانه با آن برخورد نکرده ایم.

باقرزاده به آسیب های وارد شده در حوزه فرهنگ اشاره وتصریح کرد:در حوزه فرهنگ صدمات زیادی به ما وارد شده است،ودشمن رخنه ونفوذ کرد وباید نفوذفرهنگی را جدی گرفت،واین یک توهم نیست بلکه جدی است.

رئیس حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس با توصیه به بسیجیان برای ورود به حوزه فرهنگ گفت:نسخه ای که برای کار فرهنگی پیچیده می شود باید متناسب با نیاز جامعه باشد،دولت ومسئولین دستگاههای فرهنگی باید توجه داشته باشند که درکار فرهنگی باید مثل یک پزشک دلسوز عمل کنند.

وی آمادگی بسیجیان را منوط به بصیرت دانست وافزود:برای اینکه نسبت به حوزه پیرامونی خود آمادگی وآگاهی داشته باشیم باید بصیرت را پیشه خود کنیم وانحرافات را تشخیص دهیم و نسبت به مسائل تیزبین باشیم و نه ریز بین.

باقرزاده به آسیب های دشمنان در سال های اخیر اشاره کرد وافزود:غرور وغفلت آسیب هایی بوده است که دامن برخی مسلمانان را گرفت ودشمن آزاده توانست آسیب های جدی را بر ما وارد کند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام توانستند با استفاده از دو عنصر غرور وغلفت جریان های فرقه ای داعش را به وجود بیاورند که مسلمان را در مقابل مسلمان قرار دهند وسرمایه های انسانی وفکری واجتماعی یک جامعه را ازبین ببرند.

img_8537 img_8538 img_8556 img_8558 img_8566 img_8633 img_8661 img_8602 img_8663 img_8570 img_8827 img_8815 img_8812 img_8775 img_8691

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است