منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
شناسه خبر: 289431
گروه :خبر
hormoz

رئیس کل بانک مرکزی رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی گفت: این بدهی‌ها مستقیما بدهی‌های نفتی است اما حتما بانک مرکزی هم از این موضوع منتفع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  وی با بیان اینکه زنجانی در زمان‌هایی ادعاهایی داشته و بانک مرکزی هم برای دریافت طلب ها همراهی کرده است، افزود: متهم مایل به انجام نوع اقدامی که می‌خواست اجرا کند نبود، والا می‌توانست حتی در زمان تحریم این کار را انجام دهد. الآن هم شرایط مهیاست و اگر واقعا بخواهد منابع را بازگرداند و همّ این کار را داشته باشد، بانک مرکزی به سهولت زمینه‌اش را فراهم می‌کند و می‌تواند اجرا شود.
رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی تصریح کرد: بانک مرکزی حتما از این موضوع منتفع می شود اما این بدهی ها مستقیما بدهی های نفتی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است