منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
شناسه خبر: 179258
گروه :خبر
index

برگزیدگان اولین استارتاپ ویکند بندرعباس که برای اولین بار توسط پارک علم و فناوری در استان برگزار شده بود، معرفی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل،شرکت کنندگان اولین استارتاپ ویکند بندرعباس  پس از سه روز تلاش و تشکیل تیم و فعالیت بر روی ایده ها در مراسم پایانی در حضور شرکت کنندگان و داوران تلاش چند روزه خود را تشریح کردند.

طبق رای هیات داوران طرح my fit (فروشگاه آنلاین با قابلیت پرو از راه دور و تحویل درب منزل)، طرح چاپخانه آنلاین با قابلیت انتخاب طرح های گرافیکی و تحویل درب منزل و طرح عروسیمه( سامانه اینترنتی هماهنگی خرید اقلام عروسی و هماهنگی هایی از جمله گل ماشین هماهنگی تالار و… بصورت اینترنتی) به ترتیب اول تا سوم شدند.
بر اساس این گزارش جوایز نفرات برگزیده نیز به شرح ذیل از سوی برگزار کنندگان این استارتاپ ویکند اعلام شد:
ـ ورود به مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان برای سه تیم برتر
ـ اعتبار پنج میلیون تومانی به تیم اول در شبکه تبلیغات
ـ اعتبار سه میلیون تومانی به تیم دوم در شبکه تبلیغات
ـ اعتبار دو میلیون تومانی به تیم سوم در شبکه تبلیغات
ـ پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس استارتاپ ویکند ایران برای 10 نفر از طرف فروشگاه زنجیره ای تارا مارکت
ـ خرید بلیت برای برگزدیگان جهت شرکت در کنفرانس کانون کارآفرینی ایران
ـ پرداخت هزینه شرکت در استارتاپ ویکند ایران برای سه نفر از تیم اجرایی استارتاپ ویکند بندرعباس از سوی بیمه معلم
ـ در اختیار قرار دادن هاست و دامین رایگان برای سه تیم برتر از طرف شرکت پژواک

دو استارتاپ ویکند دیگر در بندرعباس برگزار می شود

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از هماهنگی برای برگزاری دو استارتاپ ویکند در پائیز و زمستان در بندرعباس خبر داد و گفت: پارک علم و فناوری استان هرمزگان با برگزاری این استارتاپ ویکند شرایطی را فراهم کرد تا علاقه مندان به استارتاپ در هرمزگان بتوانند با حضور در این رویداد تجربه جدیدی برای کارآفرینی به دست آورند.
وی تصریح کرد، با هماهنگی هایی که انجام خواهد شد یک استارتاپ ویکند در یکی از ماه های پائیز و سومین استارتاپ امسال نیز در زمستان برگزار خواهد شد.
فتی ابراز امیدواری کرد، شرکت کنندگان در اولین استارتاپ بندرعباس بتوانند با تجربه ای که به دست می آورند با دست پر در استارتاپ ویکند های آینده حضور ثمربخش تری داشته باشند.
وی با اشاره به اولین استارتاپ ویکند بندرعباس گفت: طرح های بسیار خوبی در استارتاپ ویکند بندرعباس مطرح شد که برخی از آنها با استارتاپ فاصله داشت اما قابلیت فعالیت در حوزه فناوری را دارند.
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان همچنین گفت: ما آمادگی داریم همه طرح هایی که در استارتاپ ویکند بندرعباس مطرح شد در مرکز رشد پارک نیز مورد بررسی مجدد قرار گیرد و در یک موقعیت برابر این فرصت را پیدا کنند که طرح شان را تبدیل به کسب و کار کنند.

استارتاپ ویکند بندرعباس فرصتی برای پخته تر شدن ایده ها بود

حسین رئیسی، دبیر اجرایی اوین استارتاپ ویکند بندرعباس گفت: اولین استارتاپ ویکند بندرعباس تجربه جدید و خوبی پیش روی شرکت کنندگان گذاشت.
وی  افزود: شرکت کنندگان در این رویداد از توان و علم مربیان بهره بردند و فرصتی فراهم شد تا ایده ها پخته تر شود.
رئیسی تصریح کرد: برگزاری مراسم پایانی استارتاپ ویکند به منزله پایان کار نیست بلکه تازه اول راه است و شرکت کنندگان باید ارتباط خود را با افراد شرکت کننده گسترش دهند.
 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی