منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰
شناسه خبر: 294230
گروه :خبر
421207648_67775-560x420-440x250

منطقه ی شهاب در اختتامیه ی جشنواره ی جابر بن حیان ، جوان و نوجوان خوارزمی میزبان کرمپور مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، کمال زاده فرماندار شهرستان قشم ،مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ، بهمن زاده معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی استان و خیرین مدرسه ساز بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حمیدرضا مومنی ، رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در دنیا و در تمام کشورهای توسعه یافته کشورهایی توانستنه اند به توسعه سریعتر دسترسی پیدا کنند که دو بخش را خوب مدیریت کرده اند و به جد به ان پرداخته اند ابتدا آموزش و پرورش و سپس دستگاه قضایی.

 

وی یادآور شد: اگر یک توسعه پایدار و مداوم می خواهیم باید به پایه ها و اساس کارمان در آموزش و پرورش بپردازیم چرا که آموزش و پرورش کارخانه تولید نیروی انسانی ماست.

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تاکید کرد: ما در سازمان منطقه آزاد قشم همه ی تلاشمان را می کنیم تا دوستانمان در آموزش و پرورش بتوانند این ماموریت را به نحو احسنت به اجرا بگذارند.

 

وی ادامه داد : ما در سازمان منطقه آزاد قشم دو ماموریت اصلی داریم یکی در حوزه آموزش و پرورش خلاء های گذشته را پوشش دهیم و کارهایی که بر روی زمین مانده را بتوانیم به اتمام برسانیم و برنامه بعدی ما این است که برای آینده برنامه ریزی جامع و کاملی داشته باشیم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم گفت: ما مدرسه ای را در حقیقیت مدرسه می دانیم که در آن انسانها به عناصری فعال، اثرگذار و دارای حوزه ی نفوذ فردی و اجتماعی باشند و برونداد و خروجی این مدرسه باید انسانهای باشند که هم در زندگی فردی باید دارای مهارت لازم برای اداره زندگی خود و هم در زندگی اجتماعی خود انسانهایی هنجار پذیر و کسانی که در قالب ها و الزامات اجتماعی خودشان را مقید و متعهد بدانند که بر اساس سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش همه ی تمهیدلات لازم برای میل به سمت یک مدرسه کارامد که می تواند آموزش و پروش توسعه یافته را ترسیم کند.

 

وی افزود: توسعه ی همه جانبه را که آقای مومنی عرض کردند بنده نیز تاکید می کنم که کشور ما در صورتی به توسعه متوازن و همه جانبه دست پیدا خواهد کرد که آموزش و پرورش توسعه یافته داشته باشیم و توسعه یافتگی آموزش و پرورش منوط به توسعه یافتگی مدرسه است، چرا که ترجمان گفتمان آموزش و پرورش کلاس درس و مدرسه است.

 

کرمپور تاکید داشت: این مراسمی که امروز در منتطقه شهاب شاهد آن هستیم یعنی توانمند شدن مدارس و کلاسهای درس ما و معلمین عزیز و فرهنگیان محترم مطمئناً بیشترین نقش را در کارآمدی مدرسه دارند.

 

وی گفت: همیشه در مدارس گفته می شد که علم بهتر است یا ثروت و معمولا این دو مفهوم در مقابل یکدیگر قرار می گرفتند اما هم اکنون این جمع و این کارها آنچه که منظور از دانایی است را متبلور می کند.امیدوارم که به خواست خدا این محفل خجسته که واقعا محصول یک آموزش و پرورش و یک مدرسه ایده ال است همچنان در ابعاد مختلف و با کیفیت هر چه بهتر ادامه پیدا کند.

 

سپس در ادامه مراسم به بیش از ۱۰۰ نفر از دانش آموزان برتر جشنواره جابر بن حیان ، جوان و نوجوان خوارزمی با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی