منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
شناسه خبر: 253617
گروه :خبر
image324866

وزیر صنعت با اعلام به خودروسازان پیشنهاد ورود مدیر و کارشناس صادراتی برای توسعه صادرات داده شد گفت: بنده به ورود مدیر صادرات در رشته‌های خاص معتقد هستم و اکنون نیز بر حرف خود تأکید می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمدرضا نعمت‌زاده درباره لزوم ورود مدیر خارجی به کشور، اظهار کرد: در زمینه‌های خاص افرادی که به دانش صادرات مسلط باشند نیاز داریم اما از صحبت‌های من گونه دیگری برداشت شد.

وی در توضیح افزود: یک‌مرتبه خودروسازان کشور را جمع کرده به آنها گفتیم: “به این شکل صادر کنید”، زیرا  آنها به‌خوبی صادرات را بلد نیستند.

نعمت‌زاده خاطرنشان کرد: به همین منظور من به آنها تأکید کردم: بروید، چند مدیر یا کارشناس صادراتی بیاورید که آنها کار را شروع کنند و شما نیز این کار را یاد بگیرید.

وی با بیان “عشق صادرات دارم” افزود: بنده قبل از انقلاب تولید کننده بودم و 50 درصد محصول خود را صادر می‌کردم.

وزیر صنعت تصریح کرد: بنده به ورود مدیر صادراتی در رشته‌های خاص معتقد هستم که اکنون نیز بر حرف خود تأکید می‌کنم.

گفتنی است که وزیر صنعت در روز ملی صادرات امسال، در خصوص لزوم ورود مدیران صادراتی در رشته‌های خاص سخن گفت، اما این اظهارات سوء برداشت‌هایی به‌همراه داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی