منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۷
شناسه خبر: 206567
گروه :خبر

رییس ستاد اقامه نماز کشور ،با بررسی اثرگذاری مخرب شبکه های اجتماعی گفت:باید مراقب شبکه های اجتماعی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حجت الاسلام محسن قرائتی ، در سلسله نشست های طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زداییدینی در مهدیه مصلای شهرکرد افزود:شبکه های اجتماعی مانند روزنه ای در دیوار است و همه چیز از آن به داخل خانه نفوذ می کند که باید جوانان را در برابر آن حفظ کرد.

وی یادآور شد:این شبکه ها حتی بین مرزهای بین افراد را مانند دیوار خانه ها از بین برده است و باید در برابر این شبکه های اجتماعی از جوانان مراقبت کرد.

به گفته وی،هم اکنون شبهات زیادی در کشور منتشر می شود و باید پاسخ این شبهات را داد و باید از اعتقادات جوانان در مقابل شبهه افکنی ها مراقبت کرد.

گفتنی است طرح تقویت مبانی اعتقادی و شهبه زدایی دینی به مدت 25روز از دوم تا بیست و هفتم مردادماه هر شب در مهدیه مصلای شهرکرد برای جوانان و هر روز برای فرهنگیان با حضور 16 نفر از اندیشمندان کشور برگزار می شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است