منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴
شناسه خبر: 235610
گروه :خبر
13940803000518_PhotoA

این روزنامه فرانسوی ضمن ارائه یک نظرسنجی از مردم فرانسه درباره ابقای بشار اسد در ریاست سوریه اعلام کرد که نتایج نظرسنجی نشان می‎دهد که ۷۲ درصد از فرانسوی‎ها مخالف استعفای اسد هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه فرانسوی «لوفیگارو» با ارائه نظرسنجی در فرانسه درباره ماندن یا نماندن بشار اسد در قدرت گزارش داد که بیشتر فرانسوی‎ها مخالف استعفای بشار اسد هستند.

به گزارش روسیاالیوم، نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که «۷۲ درصد از مردم فرانسه» به کنار رفتن اسد از قدرت پاسخ «نه» دادند.

بر اساس این گزارش، سوال نظر سنجی لوفیگارو این بوده است که «آیا با اصرار قدرت‎های بزرگ بر استعفای اسد از قدرت موافق هستید؟» که ۷۲ درصد از مردم فرانسه گزینه پاسخ «نه» را انتخاب کردند.

روزنامه فرانسوی لوفیگارو تعداد شرکت کنندگان در این نظرسنجی را ۲۱ هزار نفر اعلام کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی