منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۰
شناسه خبر: 283308
گروه :خبر
536950_PhotoA
 

پیام دانش آموزان بسیجی ایرانی به دانش آموزان سراسر جهان

نظام جمهوری اسلامی ایران پایه‌های تمدن نوین اسلامی را در کشورهای اسلامی مستحکم می‌کند

در پیام دانش آموزان بسیجی ایرانی به دانش آموزان سراسر جهان آمده است: بر این باوریم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد توانست پایه‌های تمدن نوین اسلامی را نه تنها در ایران بلکه در همه کشورهای اسلامی مستحکم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امروز همزمان با برگزاری کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی، دانش‌آموزان بسیجی ایرانی پیامی را برای دانش‌آموزان سراسر جهان ارسال کردند.‌‌‌‌

در متن پیام بین‌المللی کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی به دانش‌آموزان سراسر جهان آمده است: امروز بیش از هر زمان دیگر شاهد حضور و نقش آفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف و تأثیرگذاری آنها بر واقعیت‌های جهان هستیم. ما معتقدیم نسل جوان نه تنها امروز بلکه مهم‌تر از آن در آینده وظیفه مهمی برای مبارزه با بدی‌ها و ساختن دنیایی بهتر برعهده دارد.

امروز دنیای ما گرفتار مشکلاتی است که از علت‌های اصلی آن ترجیح منافع قدرت‌های بزرگ و استکبار جهانی بر ارزش‌های اخلاقی و انسانی است. کسانی که برای رسیدن به اهداف خود به ویژه در منطقه غرب آسیا از هیچ ظلم و ستم، دروغ و فریبی کوتاهی نکردند و اکنون وابستگان و مزدوران آنها در سایه حمایت اربابانشان دست به بدترین جنایت‌ها می‌زنند.

امروز دوستان دانش‌آموز ما در سوریه، عراق، یمن، فلسطین و سرزمین‌های دیگر به جرم باورهای مقدس خود و ایستادگی در برابر ظالمان و مستکبران از ابتدایی‌ترین حقوق خود از جمله تحصیل و داشتن زندگی آرام در کنار خانواده محروم می‌شوند و در سایه سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر کشته می‌شوند.

ما بر این باوریم که ظلم و ستم و کشتار بی گناهان در هر کجا که باشد چه سوریه چه فرانسه محکوم است. اما ظاهرا برخی خون‌ها دیگر رنگ سابق را ندارند برخی پررنگ تر شده‌اند و برخی آنقدر بر زمین ریخته شده‌اند که دیگر رنگی برایشان نمانده است و این ناشی از تقسیم تروریسم به انواع خوب و بد توسط کسانی است منافع خود را در ناامنی دیگر کشورها می‌بینند.

ما دانش‌آموزان ایرانی در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی همدردی و همراهی خود را با دوستان دانش‌آموزمان اعلام می‌کنیم و به آنها می گوییم که در کنار شما هستیم و در کنار شما خواهیم ماند. ما به یاری خداوند بزرگ بر دشمنان پیروز خواهیم شد.

ما فرزندان انقلابی هستیم که شعارهایش جهانی بود و ریشه‌هایش در تمام تاریخ و خاک دنیا امتداد داشت. سال‌ها بر تنه آن کوبیدند تا آن را قطع کنند و شاخ و برگ‌های آن را بشکنند، که سایه‌اش به مستضعفان و آزادی خواهان نرسد، اما هم اکنون می‌بینیم شاخسارهایش بر تمام منطقه سایه افکنده و میوه‌هایش را به تمام مردم منطقه رسانده است. به تعبیر بهتر، نهال‌های نو و مقاومی در هرگوشه دنیا از ریشه‌های خود رویانده است. مقاومت یکی از ثمرات انقلاب ماست.

امروز سرعت تحولات جهانی بسیار بالا رفته است و مرز های جغرافیایی دیگر معنایی ندارد. میدان های وسیعی در اختیار ما دانش‌آموزان قرار گرفته است. دنیا از جنبش‌های جویای حقیقت پر شده و نسل ما در آینده با حوادث سرنوشت سازی روبه رو خواهد شد.

وظیفه مهمی بر دوش ماست تا با ابزارهایی که در دست داریم راه حل انقلاب اسلامی را به دنیا ارائه کنیم. به همین دلیل باید همانطور که هدفمان بین‌المللی است، نگاه و عملکرد ما هم بین‌المللی باشد. ما بر این باوریم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد توانست پایه‌های تمدن نوین اسلامی را نه تنها در ایران بلکه در همه کشورهای اسلامی مستحکم کند و چشم‌انداز این حرکت، چشم‌انداز بسیار روشنی است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی