منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 361421
گروه :خبر
2021
 

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک :

نظام اسلامی به همه ما نعمت امنیت و آسایش عطا کرده

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: خداوند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نعمت آسایش و امنیت عطا کرده و امیداوریم این نعمت به خوبی حفظ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: خداوند تبارک و تعالی گناهان و لغزش های همه ماها را ببخشد و توفیق خدمت، عبادت و زندگی عنایت کند  و دل های ما را به محبت، دوستی بین همه اقشار جامعه بگستراند.

وی افزود: سلام و درود خدا بر پیامبر رحمت و مغفرت الهی و خاندان پاک و مطهر ایشان و همه یاران و هر کسی که رهرو دین مبین اسلام تا قیام قیامت است .

شیخ افراز همچنین اظهار کرد: خداوند ما را آفریده و دینی را برای ما قرار داده است و این دین که دین اسلام و کامل ترین ادیان الهی است برای هدایت و نجات همه بشریت به ارمغان آورده است که بهترین از این دین نه در دنیا ست و نه در آخرت وجود ندارد .

وی یادآور شد: ایمان و اسلامی که ما باید داشته باشیم فقط نماز، روزه، حج و زکات نیست بلکه  خداوند متعال همه اینها را به صورت واضح در معامله با خلق خود به وجود آورده است.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک تصریح کرد: اسلام یک دین کامل و جامعی است که برای برخورد و رفتار با آن دستورالعملی ایجاد کرده و در درون خود همه چیز را انگشت اهمیت و ارزش قرار داده و  برخورد انسان با انسان، انسان با حیوان، انسان با محیط زیست و انسان با جامعه.

شیخ افراز اذعان کرد: دین اسلام یعنی برخورد درست در جامعه با همه و سرلوحه همه خوبی ها و ایدئولوژی ها در  اسلام خوبی است .

این مسئول خاطرنشان کرد: در اسلام به هر سویی که روز بکنید مهم نیست مهم ایمان و باور خداست کسی که ایمان، باور و یقین به وجود خداوند  ندارد مسلمان نیست خداوند صفات دارد و ما انسان ها خدا را با صفاتش می شناسیم و پرستش و عبادت می کنیم.

خطیب اهل سنت شهر بندر سیریک عنوان کرد: زندگی گذر است و ایمان ماندگار و جاوید است که برای جاوید ماندن ایمان باید اقامه نماز ، پرداخت زکات ، وفای به عهد ، اعتقاد به پیامبران الهی ، فرشتگان خدا در آخرت ، آخرین پیغمبر خدا حضرت محمد (ص) و کتب آسمانی داشته باشید.

شیخ افراز اصافه کرد: کسانی که در زندگی به مشکلات بر می خورند پشت به خدا و ایمان به خدا نمی کنند بلکه با صبر راه را پیش می کنند و با رعایت انسانیت و عدالت کارهای خود و دیگران را مدیریت و ساماندهی می کنند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندرسیریک در پایان یادآور شد: خداوند در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما نعمت امنیت و آسایش را عطا کرده و این نعمت یکی از مهمترین نعمتهای الهی است که باید در حفظ آن همه کوشش کنیم.

انتهای پیام/ش

 

 single

۱ دیدگاه

 1. علی می‌گه:

  معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.
  به گزارش لارستان نیوز به نقل از «خلیج فارس»؛ هادی پژوهش در سفر به شهرستان خنج گفت: اتصال فارس به دریا از مصوبات دولت و شورای امنیت ملی است و با محقق شدن این مصوبه، تحول عظیمی در استان فارس رخ می دهد.

  پژوهش افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.

  خبرگزاری صداوسیما که این خبر را منتشر کرده، یادآور شده: اتصال استان فارس به دریا از مطالبات قدیمی فارسی ها و مسئولان این استان است و آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز نیز بارها این مطالبه را به عنوان مهمترین مطالبه استان فارس مطرح کرده است.

  اتصال فارس به خلیج فارس با الحاق برخی روستاهای شهرستان پارسیان در هفته های پایانی دولت قبل نهایی شد، اما به دلیل اعتراض نمایندگان هرمزگان، اجرای مصوبه به تاخیر افتاد.

  منبع : روابط عمومی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی