منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰
شناسه خبر: 300440
گروه :خبر
13931007000122_PhotoA

معاون وزیر خارجه کویت تاکید کرد همه کسانی که منتسب به حزب‌الله هستند یا از آن حمایت می‌کنند با هدف اتخاذ برخی تدابیر درباره آنها رصد می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «خالد جارالله» معاون وزیر خارجه کویت اعلام کرد، نشست کشورهای حاشیه خلیح فارس و آمریکا که قرار است 21 ماه جاری (آوریل) در ریاض با حضور «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا برگزار شود، تکمیل نشست «کمپ‌دیوید» است.

 جارالله افزود: در این نشست مهم‌ترین مسائل از جمله مبارزه با تروریسم در منطقه و جهان بررسی خواهد شد.

وی تصریح کرد از مسائل دیگر که بررسی خواهد شد هماهنگی با آمریکا درباره سامانه دفاعی برای کشورهای حاشیه خلیج فارس، همکاری نظامی و مسائل کشورهای منطقه از جمله سوریه، یمن، لیبی، عراق و روابط ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

افراد منتسب به حزب‌الله را رصد می‌کنیم

وی درباره اخراج حدود 60 لبنانی از کویت نیز گفت: شورای همکاری، حزب‌الله را گروهی تروریستی نامیده و تدابیر در راستای آن اتخاذ خواهد شد.

جارالله تاکید کرد: همه کسانی که منتسب به حزب‌الله هستند یا از آن حمایت می‌کنند را رصد می‌کنیم و امکان اتخاذ چنین اقداماتی درباره هر یک از آنها وجود دارد.

شورای همکاری دوم مارس امسال (2016) حزب الله را گروهی تروریستی نامید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان