منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۲۳
شناسه خبر: 301571
گروه :خبر
502736965

مدیرکل صدا و سیمای هرمزگان گفت: صدا و سیما و حوزه هنری با توجه به دارا بودن وجوه مشترک ، می توانند با تشریک مساعی ، بستری مناسب برای توسعه و تقویت جبهه هنر انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛و به نقل از فرهنگ کده ،در نشستی با حضور پیش دار ، رییس حوزه هنری هرمزگان و مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس،برنامه های ویژه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی ، مورد بررسی قرار گرفت.

انوشیروان پیشدار در دیدار با مهدی جلایی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکزخلیج فارس اظهار داشت : باید بستری فراهم شود تا از ظرفیت های ویژه ای که در حوزه فرهنگ و هنر استان وجود دارد نهایت استفاده و بهره به عمل آید.

 

وی  در ادامه تاکید کرد : حوزه هنری هرمزگان  قادر به کشف این ظرفیت ها است و صدا و سیما می تواند در استفاده هر چه بیشتر از این  ظرفیت های فرهنگی و معرفی این استعدادها به جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا نماید.

 

رییس حوزه هنری هرمزگان در ادامه بر ایجاد تعاملات صدا و سیما و حوزه هنری استان در بهره مندی و کشف هر چه بیشتر ظرفیت های فرهنگی استان تاکید کرد و افزود:صدا و سیما و حوزه هنری با توجه به دارا بودن وجوه مشترک ، می توانند با تشریک مساعی ، بستری مناسب برای توسعه و تقویت جبهه هنر انقلاب اسلامی باشند تا از این مسیر بتوان ضمن تربیت هنرمندان  متعهد ، شاهد تولید آثار فاخر و اثر گذار در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در استان باشیم.

 

جلایی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس  نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت ها و وجوه مشترک با حوزه هنری، گفت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس این آمادگی را دارد تا در راستای معرفی آثار و تولیدات هنرمندان متعهد و انقلابی ، همکاری لازم را به عمل آورد.

 

وی افزود: انجام تولیدات مشترک با استفاده از ظرفیت های موجود می تواند بستری مناسب برای تولید محتوای مناسب بر اساس ضرورت های جامعه باشد.

 

جلایی با توجه به اهداف و برنامه های صدا وسیمای مرکز خلیج فارس و حوزه هنری هرمزگان افزود : تعامل بخش های مختلف این دو نهاد در حوزه های مختلف فرهنگی ، یک نیاز و ضرورت است که می تواند منجر به تولید آثار فاخر و ارزشمندی در سطح جامعه گردد.

 

در پایان این نشست ، برنامه های ویژه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان حوزه هنری هرمزگان تدوین شده بود ،مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر