منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
شناسه خبر: 335875
گروه :خبر
رفتارنیوز- هرمزگان- با خدا یا کد خدا

باور این نکته مهم است که در سوره شورا آیه ۵۳ و سوره لقمان آیه ۲۲ هم به آن اشاره شده است، بازگشت همه امور به سمت خداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، فعال رسانه هرمزگان در یادداشتی که در اختیار خبرنگار ما قرار دارد در رابطه با بازگشت همه امور به سمت خداست نوشت: باور این نکته مهم است که در سوره شورا آیه ۵۳ و سوره لقمان آیه ۲۲ هم به آن اشاره شده است، بازگشت همه امور به سمت خداست.
باران یکطرفه می بارد، هر امری در عالم تصور کنید خداست و سر انجام امور به خداست، بارش باران یکطرفه است، برف هم یکطرفه می بارد تابش خورشید نیز یکطرفه است.

 

آفرینش هم چه در ایجاد، چه در ابداع، خلق و امر هم یک طرفه است رویش هم یکطرفه است، ابزار وجود هم یکطرفه است، ببینید وقتی رویش در وسط آسفالت خشن بیرون می آید باز غم باد  نگرفته و شاد است و به سختی های آن زیر توجهی ندارد چون خدا را می بیند.

 

شادی هم یکطرفه است، ابراز همت و اراده هم یکطرفه است، همت و اراده یکطرفه ابراز می شود ربطی به بچه و غیره هم ندارد، باد هم یکطرفه می وزد، عشق هم یکطرفه است که از عاشق به معشوقش ابراز می شود، هر عشقی یکطرفه است بنابراین مهمترین اصلی که زندگی شما را از هر حیث فردی، اجتماعی از گزند ها بیمه می کند یکطرفه است.

 

هر فعل و حرکتی هر جریانی و ابرازی فقط یک طرفه ظهور پیدا می کند و ابراز دو طرفه محال است، ارتباط دو طرفه محال است غربی ها در سناریو ها و پروژه های مختلف شبهه افکنی و دوری قلب ها و افکار ما از اسلام ناب تلاش می کنند که ارتباط زندگی ما را دو طرفه کنند در صورتی که یکطرفه است.

 

منتظر ابراز محبت دیگران نباشید بر خلاف جاهلان بدخواه که ۳۸ سال است دارن تلقین می کنند که عهد و محبت هم که سرچشمه ی هر فعل و رفتاری در جهان است جوشش یکطرفه ندارد اما واقعا اینگونه نیست و یک طرفه است.

 

توقعات ما اشکال دارد، مهمترین اصل در افزایش سهم ما از زندگی این است که باور این اصل که تمام افرادی که اطراف من هستند و عناصر طبیعت و حوادث در اطراف خودمان را بهانه ای برای ابراز یکطرفه ی امانت های الهی خود بدانیم.

 

در سوره انعام آیه ۱۶۵ خدا می فرماید من یکسری چیز هایی به شما داده ام و می خواهم بدانم شما با چیز هایی که به شما داده ام چه کار می کنید، یکطرفه یعنی چه؟ یعنی هیچ زن و مردی در ابراز محبت و توانایی های خدادای خودش و در انجام وظایف الهی خود هرگز نباید از دیگران توقع داشته باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی